Відгук про участь Wirex в IT Ukraine

Wirex
Руслан Колодяжний

Руслан Колодяжний

Head of R&D/CTO Wirex

Фінтех-компанія Wirex долучилась до спільноти Асоціації IT Ukraine у 2020 році. Упродовж цього непростого та трансформаційного для нашого суспільства часу ми побачили, що Асоціація є однією з головних рушійних сил розвитку IT-галузі в Україні. Платформа організації сприяє активній співпраці, діалогу між бізнесом, державою та суспільством задля досягнення стратегічних цілей українського IT-ринку.

На сьогоднішній день, завдяки плідній роботі разом з керівництвом та учасниками IT Ukraine, ми маємо можливість відстоювати позицію IT-спільноти та працювати над покращенням бренду нашої країни на міжнародному IT-ринку.

Ми плануємо докласти максимум зусиль, аби спільнота Асоціації працювала також і над розбудовою інвестиційної привабливості української IT-індустрії та механізмами залучення інвестицій, розвитком галузевої експертизи та партнерських зв’язків. А разом з тим і над створенням інфраструктури, що допоможе вітчизняним продуктовим IT-компаніям забезпечити сталий розвиток на рівні із сервісними компаніями.

Тільки разом, працюючи у партнерстві та розвиваючи професіоналізм спільноти, ми зможемо створити умови для ефективного розвитку IT-індустрії в Україні, зробивши її сильним технологічним гравцем на міжнародній арені.