Звіт’2021 про стан ринку ІТ-послуг в Україні від Beetroot

Звіт’2021 про стан ринку ІТ-послуг в Україні від Beetroot

Компанія Beetroot, учасниця Асоціації “IT Ukraine”, підготувала масштабний галузевий звіт “Ukraine: The Home of Great Devs. 2021 Tech Market Report”. Це зріз стану ІТ-ринку України, який відкриває переваги аутсорсингу у нашу країну для іноземних замовників.

Протягом останніх років Україна стала помітним гравцем на глобальному ринку ІТ-послуг. За оцінками експертів, сьогодні Україна демонструє темпи зростання ринку ІТ-послуг на рівні 20-25%. У нас уже є більше 200 000 технічних спеціалістів для задоволення зростаючого глобального попиту на послуги з розробки та обслуговування ПЗ.

Звіт пропонує грунтовну аналітику IT-ринку та складається з чотирьох підрозділів:

Загальний огляд ринку

Тут йдеться про культурні та географічні характеристики, клімат для ведення ІТ бізнесу, комплексний профіль української ІТ-індустрії, а також аналіз ІТ-спільнот та кластерів.

Заробітна плата розробників в Україні

Цей розділ містить огляд пулу ІТ-талантів, найпоширеніші мови програмування, аналіз рівня зарплат розробників по містах, рівня задоволеності роботою та впливу пандемії Covid-19 на ринок праці.

Технологічна освіта

У цьому розділі описано розвиток STEM-освіти, навчальні програми ІТ-кластерів, приватні ІТ-школи та огляд впливу пандемії Covid-19 на якість технологічної освіти.

Можливості технологічного ринку України

Тут описано тенденції росту ринку ІТ-послуг України, інвестиційний потенціал. Ми можемо побачити рейтинг України серед країн по зручності ведення бізнесу, а також позицію в ряді інших авторитетних рейтингів (Moody’s, S&P Global Ratings, Fitch Ratings тощо).

Завантажуйте повну версію звіту за посиланням. Наразі звіт доступний лише англійською мовою.

Перегляньте інші новини :