IT-Enterprise цифровізували для корпорації Біосфера процеси рекрутингу

IT-Enterprise цифровізували для корпорації Біосфера процеси рекрутингу

Команда української продуктової компанії IT-Enterprise цифровізували процеси рекрутингу в корпорації Біосфера, тепер пошук кандидатів на вакансії займає в рази менше часу. За 4 місяці інтенсивної співпраці з HR та IT-департаментами корпорації, які ставили задачу оновити процеси до надсучасних стандартів і актуальних потреб, було впроваджено цілу низку рішень, які можуть стати зразковими для галузі.

Як відомо, корпорація Біосфера є найбільшим в країні виробником товарів для дому і відома споживачеві, зокрема, такими своїми торговельними марками як Фрекен БОК, Smile, PRO service, Novita, Vortex, Eventa тощо.

Викликає повагу, що команда “Біосфера” продовжує інтенсивно впроваджувати сучасні рішення, і ми бачимо, що компанії-лідери роблять сильну ставку на цифровізацію як на один з базових елементів збереження і розвитку бізнесу,

— відзначив Олег Щербатенко, СЕО IT-Enterprise.

Так у процесі роботи були впроваджені такі рішення “Рекрутингу від IT-Enterprise”, які дозволяють швидко формувати власну базу кандидатів і співробітників:

  • додавання вподобаних кандидатів у свою базу з сайтів пошуку роботи та із соціальних мереж;
  • інформування учасників бізнес-процесу з підбору персоналу про хід роботи над закриттям вакансії;
  • публікація вакансій на сайтах пошуку роботи та в соціальних мережах;
  • отримання інформації щодо результатів спілкування з кандидатами;
  • регламентація бізнес-процесу підбору персоналу від формування “заявки на підбір персоналу” до “наказу прийняття на роботу”;

Більше про кейс IT-Enterprise і Біосфера з кейсом можна ознайомитися тут.

Як відомо, Олег Щербатенко у 2022 році неодноразово наголошував у ЗМІ та публічних виступах, що повномасштабна війна спонукає модернізувати кадрову політику у державному і корпоративному секторах щодо збереження висококваліфікованих кадрів.

Українська продуктова компанія IT-Enterprise продовжує другий етап впровадження ERP-системи в АТ Укрпошта. З початку повномасштабної війни здійснила низку критично важливих для країни проєктів. Активно проводить цифрування бізнес-процесів українських та іноземних компаній, що забезпечує більшу ефективність і стійкість процесів у ситуації військової агресії.