QArea – новий учасник асоціації IT Ukraine

QArea – новий учасник асоціації IT Ukraine

До складу асоціації IT Ukraine увійшла нова компанія − QArea, постачальник послуг із розробки програмного забезпечення повного циклу, яка налічує 280 спеціалізованих інженерів та має понад 18 років досвіду на міжнародному ринку аутсорсингу.

Надаючи різноманітний спектр послуг - від розробки додатків, веб та програмних рішень до забезпечення якості, тестування, дизайну UI/UX та IT консалтингу - QArea використовує найкращі ділові практики та ефективні, надійні рішення, щоб допомагати бізнесу долати цифрові виклики будь-якого масштабу.

У 2019 році QArea потрапила до списку найкращих постачальників B2B-послуг в Україні. У своїй роботі QArea керується принципами високоякісного обслуговування, надійності та задоволеності клієнтів, що підтверджується наявністю у компанії CMMI-Dev Level 3 та сертифікату ISO 27001: 2013. За словами засновника та генерального директора QArea Максима Гаркавцева, компанія буквально захоплюється своїми клієнтами, тому чітка комунікація, гнучкість у співпраці та довіра лежать в основі її цінностей.

Серед наших пріоритетів - чітка комунікація, прозорість та гнучкість у співпраці з нашими клієнтами. Ми також не соромимося того, що ми буквально одержимі ідеями наших клієнтів. Саме тому ми завжди намагаємось бути не просто постачальником послуг, а надійним, довгостроковим партнером, який розуміє, чого саме потребує клієнт та забезпечує бездоганний результат. Партнером, який завжди прагне дати клієнту більше, ніж той просить. Для цього ми навіть розробили власні програмні рішення, які дають клієнту можливість бачити все, що ми робимо на проекті, і як ми це робимо. Ми впевнені, що спільнота асоціації IT Ukraine поділяє наші цінності, і тому дуже раді стати її партнером

- розповідає Максим Гаркавцев, засновник та генеральний директор QArea

Перегляньте візитну картку QArea на веб-сайті Асоціації.