Проміжні результати online-курсу з вивчення IT для людей  з інвалідністю

Результати online-курсу по ІТ для людей з інвалідністю

Станом на 22 квітня вже завершились 8 з 12 курсів проєкту «Ти можеш усе! Можливості безмежні». Найуспішніші слухачі отримали сертифікати. Останній курс буде завершено 28 травня, після чого студенти здадуть тести, отримають сертифікати і візьмуть участь у конкурсі на вакантні позиції в провідних IT-компаніях України, які підтримали проєкт.

 

Online-курс «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» з підготовки IT-спеціалістів серед людей з інвалідністю розпочався 5 березня. Він був створений для того, щоб люди з інвалідністю вивчали IT-технології і отримували роботу в провідних IT-компаніях України. Його розробили і впровадили Міністерство соціальної політики України, Асоціація IT Ukraine та платформа online-курсів Prometheus. Проєкт підтримали і провідні IT-бізнеси — SoftServe, Epam systems, GlobalLogic, N-IX, DataArt, Innovecs, Viseven Group, webPCstudio. Їхні спеціалісти стали менторами слухачів курсу. 

Станом на 4 березня 2020 року на курс зареєструвалось більше 2000 осіб. Учасники проєкту проходять 12 курсів, з яких 2 основні і 10 по бажанню додаткових. Ті слухачі, які набирають прохідну кількість балів, отримують сертифікати.

Наразі закінчилось навчання з таких напрямків: 

 

 

Триває навчання з таких дисциплін:

 

 

Катерина Лимар, проєктна менеджерка курсу Ти можеш усе! Можливості безмежні!» від Prometheus: «Проєкт  «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» це перший в Україні проєкт з online-навчання людей з інвалідністю, який поєднав зусилля держави, бізнесу та платформи безкоштовних онлайн-курсів. Наша головна мета допомогти людям з особливими потребами в опануванні нової затребуваної професії та подальшому працевлаштуванні. Я дуже сподіваюсь, що учасники цього проєкту матимуть позитивні результати, а подібні ініціативи стануть регулярними і звичними. Важливо, щоб до навчання залучались і інші категорії слухачів, що потребують підтримки у навчанні.

Відгуки учасників курсу, анонімно:https://u.to/_tsrGA

Візуалізація портрету слухачів курсу. На основі анонімного опитування Prometheus 533 респондентів, які погодились взяти участь в опитуванні: 

Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації IT Ukraine: Проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» демонструє нам дві речі. По-перше, в Україні існує величезний попит на якісні освітні проєкти з вивчення IT. І по-друге, існує велика проблема з працевлаштуванням людей з інвалідністю. Вони здібні і мають велике бажання опановувати нові професії, тож у співпраці з бізнесом і державою необхідно створювати нові та вдосконалювати існуючі інклюзивні освітні продукти

Інші новини: