Прийом заявок на Ukrainian IT Awards 2020 продовжено до 8 листопада!

Прийом заявок на Ukrainian IT Awards 2020 продовжено до 8 листопада!

IT-спеціалісти мають ще один тиждень для того, щоб подати заявку на найбільший в Україні конкурс, який відзначає професійні успіхи ІТ-фахівців — Ukrainian IT Awards 2020

З моменту оголошення старту прийому заявок на Ukrainian IT Awards ми отримали чимало якісних заявок від конкурсантів. Але разом з тим  і багато прохань продовжити період open call, щоб конкурсанти мали більше часу на підготовку. Саме тому разом з Експертним комітетом конкурсу ми прийняли до уваги ці побажання та вирішили продовжити прийом заявок до 8 листопада.

Оновлені етапи конкурсу виглядають наступним чином:

 • 21 вересня — 8 листопада

Прийом заявок від учасників в 11 номінаціях.

 • 8 листопада — 22 листопада

Оцінювання заявок конкурсантів командою кваліфікованого журі в кожній з номінацій. Вибір фіналістів та переможців.

 • 10 грудня

Оголошення результатів конкурсу, нагородження переможців.

Цього року подати заявку можна самостійно чи з командою, номінацій вистачить на всіх: 

Організатори висувають до аплікантів лише дві вимоги: проєкт що подається на конкурс, має бути реалізованим протягом останніх 12 місяців. Також він має бути робочим, не Proof of concept. Також якщо ІТ-спеціаліст отримав премію минулого року, він не може подаватися в ту ж саму номінацію, лише в інші. 

Прийом заявок триває до 8 листопада на сайті конкурсу — https://itawards.ua/. Далі до 22 листопада журі оцінює заявки конкурсантів. Журі Ukrainian IT Awards 2020 складається з 73 фахівців — менеджерів C-level, засновників і голів рад директорів крупних компаній. Олівер Леманн з Мюнхена, наприклад, є президентом Project Management Business Association і спеціалізується на управлінні бізнес-проєктами. Результати конкурсу ми всі дізнаємось вже 10 грудня під час фіналу та церемонії нагородження кращих із кращих в 11 номінаціях. 

6 причин взяти участь у конкурсі Ukrainian IT Awards 2020:

Критерії, за якими оцінюють кандидатів, наступні: 

 • Project/Product Evaluation — роль апліканта в проекті/продукті, який досяг високих результатів, що підтверджені відповідними метриками.
 • Best Practices & Industrial Standards Evaluation — найбільш ефективні підходи для розв‘язання задач в рамках проекту.
 • Innovation Evaluation — інноваційність проекту/продукту, його відмінність від аналогічних, які вже присутні на ринку. Члени журі звертають особливу увагу на технології, фреймворки, інструменти, нестандартні підходи.
 • Social Responsibility & Community Development — участь конкурсанта в соціальних проектах та досвід розвитку власних чи вже існуючих професійних спільнот.
 • Awards & Certification — наявність відзнак та професійних нагород.

Переможці отримають призи від партнерів конкурсу. Цього року це будуть сертифікати від Kyiv Mohyla Business School. Сертифікат діє протягом року, програми на вибір для переможців наступні: 

 1. Менеджмент: основні вміння управлінця
 2. Управління проектами
 3. Економічне мислення. Нові парадигми
 4. Емоційна компетентність: складові продуктивної взаємодії
 5. Стратегічний маркетинг для ТОП-ів

Також подарунки для учасників підготувала і команда Creative Quarter: 

 • сертифікат на  free space — Hot Desk plan (12 місяців) для переможців;
 • сертифікат на  free space — Hot Desk plan (6 місяців) для фіналістів.

Ukrainian IT Awards у 2012 році заснувала компанія SoftServe — одна з найбільших сервісних ІТ-компаній України. У 2017 році співорганізатором конкурсу стала Асоціація “ІТ Ukraine”, яка у 2020 стала його основним організатором. Компанії SoftServe, EPAM та UBISOFT виступають партнерами номінацій. Цьогоріч конкурс відбувається за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Незалежним консультантом з перевірки правильності підрахунку голосів виступає PwC в Україні

Design&Development партнер конкурсу — компанія sense IT.  

Банк-партнер Ukrainian IT Awards 2020 — UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Office-Partner конкурсу — Creative Quarter.

HR-партнер — Work.ua.

Медіа-партнери: журнал «Бізнес», #Bykvu.com.

Інформаційні партнери: 

Lviv ІТ Cluster, Kharkiv IT-cluster, IT Dnipro Community, Kyiv IT Cluster, IT cluster Івано-Франківськ, IT Association Vinnytsia, Тернопільський ІТ Кластер, European Business Association, American Chamber of Commerce, 1991 Open Data Incubator, Unit.City, Radartech, BazaIT, Startup Kyiv, IHub, Art of Business Analysis, Project Management Institute, ITVDN, CyberBionic Systematics, LAMPOVOE IT, Wtech, Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association (UVCA), IT Network, Happy Monday, Cherkasy IT Cluster, Rivne IT cluster, Business Analysis Community, International Institute of Business Analysis, ЛУН, flatfy, Projector.

Встигніть ПОДАТИ ЗАЯВКУ до 8 листопада та отримати визнання, цінний досвід та приємні подарунки!