Загальна зустріч учасників Асоціації: як це було

Загальна зустріч учасників Асоціації: як це було

31 липня, Київ – Спекотне літо вже майже добігає кінця, а отже настав час для Асоціації відзвітувати про виконану протягом другого кварталу 2018 року роботу. Загальні збори керівників компаній-учасників з усієї країни відбулись на території столичного простору ПеремогаSpace. Окрім презентації самого звіту, було запрошено і гостей-спікерів, що презентували власні проекти – національний бренд країни від креативної агенції Banda та електронну медичну систему E-Health від державного підприємства “Електронне здоров’я”.

Представник Banda Agency Павло Вржещ, директорка Департаменту з інформації та комунікацій з громадськістю в Секретаріаті Кабінету Міністрів України Роксолана Стадник та держсекретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко презентували національний бренд Ukraine NOW, спрямований на покращення міжнародного іміджу України, підвищення пізнаваності країни та поширення позитивної інформації про неї.

“Нажаль, на сьогодні світу мало що відомо про Україну. В іноземців або взагалі відсутні асоціації з нашою країною, або вони є негативними, через новини про корупцію, революції та збройний конфлікт. Однак ті з них, що вже відвідали Україну, мають зовсім інше ставлення – вони приємно здивовані мальовничими краєвидами та гостинними людьми. Задача нашого бренда – змінити негативне ставлення в тих, хто ще не встиг відвідати нашу країну та показати світу її справжнє обличчя – інноваційність, завзятість, готовність до змін і розвитку”, - заявив під час презентації Павло.

Генеральний директор ДП “Електронне здоров’я” Денис Мацуй, який виступав наступним, продемонстрував ще один проект національного масштабу – єдину медичну електронну систему E-Health, над якою наразі працює його команда. Він відзначив, що система вже готова до роботи на базовому рівні і містить реєстри медичних закладів, лікарів та договорів з пацієнтами. Оскільки система створюється на засадах opensource, Мацуй запросив усіх небайдужих програмістів долучитися до проекту, а також закликав ІТ-компанії, що спеціалізуються на проектах в галузі E-health, приєднатися до розбудови системи та консультацій щодо її майбутнього функціонування.

Марія Атаманюк з Британсько-української Торгової Палати та Голова правління компанії SoftServe Ярослав Любінець запросили вітчизняні ІТ-компанії взяти участь у London IT Day – тижневій конференції, присвяченій українському бізнесу, що незабаром відбудеться в Лондоні.

Після цього слово взяв Президент компанії Miratech Микола Роєнко, який розповів про підготовку до проведення в Києві в наступному році CIO IT Forum за підтримки Міжнародної організації з обробки інформації (IFIP) – впливової світової організації з Computer Science.

І нарешті, після невеликого кава-брейку, настав час звіту Асоціації щодо роботи, виконаної протягом другого кварталу 2018 року, який презентував учасникам виконавчий директор “IT Ukraine” Олександр Кубраков

Ознайомитись з квартальним звітом за 2 квартал 2018 року можна за посиланням.