Сервіс Дія.City Legal Support засвідчив високий інтерес до Дія.City

Сервіс Дія.City Legal Support засвідчив високий інтерес до Дія.City

12 травня відбулася презентація Дія.City Legal Support  - нового сервісу юридичної підтримки від Асоціації ІТ Ukraine для резидентів Дія.City, компаній - кандидатів та тих, хто розглядає таку можливість. Участь у заході взяли Виконавчий директор «ІТ Ukraine» Костянтин Васюк, Віце-президент з правових питань  Асоціації «ІТ Ukraine», партнер Arzinger, Катерина Олійник, Директор з політико-правових питань Асоціації «ІТ Ukraine» Єфрем Лащук, а також експерти Комітету Асоціації з IT-права Віталій Оджиковський  (Sayenko Kharenko), Максим Лебедєв (GOLAW), Лариса Антощук (Asters).

Спеціальними гостями заходу стали керівниця проєктного офісу Дія.City Наталя Денікеєва та провідний legal-експерт Дія.City Олексій Добронравов.

Під час презентації учасники ознайомилися з механізмом роботи сервісу Дія.City Legal Support, через який можна отримати eкспертну допомогу компаніям - кандидатам щодо вступу в Дія.Сity, юридичні послуги для компаній – резидентів Дія.Сity, допомогу у комунікації з Мінцифрою щодо питань, які стосуються Дія.Сity. Окремо були представлені юридичні радники проєкту.

У рамках подальшої дискусії спікери та учасники обговорили результати перших місяців роботи Дія.City та нюанси набуття резидентства, у тому числі у воєнний час.  Зокрема, з моменту старту цей проект постійно розвивається та набуває нових резидентів, які відчули для себе переваги участі у цьому правовому та податковому просторі. Навіть за умов війни кількість резидентів збільшується та наразі нараховує 225 компаній.

Ми пишаємося українською ІТ-індустрією. У ці складні часи компанії та фахівці працюють та виконують контракти, створюють нові робочі місця та платять податки. Мінцифра зі свого боку створює всі умови для того, щоб компанії і далі продовжували розвиватися. Ми раді, що IT Ukraine готові допомагати компаніям зі вступом в Дія.Сity. Команда проєктного офісу також, як завжди, максимально відкрита до діалогу з нашими резидентами та компаніями, які планують ними стати,

- керівниця проєктного офісу Diia City Наталя Денікеєва. 

За даними нашого останнього дослідження, 40% компаній-респондентів зацікавлені у резиденстві в Дія.Сіті. Цей унікальний простір відкриває нові можливості формату співпраці ІТ-компаній з фахівцями та зовнішніми контракторами. Саме в синергії бізнесу та держави вбачаємо точку взаємного зростання. Запропонований нами сервіс сприятиме цій двосторонній взаємодії,

- Виконавчий директор ІТ Ukraine Костянтин Васюк.

Важливість та актуальність тематики засвідчила велика кількість учасників заходу - понад 120 представників компаній та зацікавлених осіб.

Перегляньте інші новини: