Pre-Junior Program запрошує старшокласників на безкоштовне ІТ-навчання

Pre-Junior Program запрошує старшокласників на безкоштовне ІТ-навчання

Попри внутрішні та зовнішні переміщення, в українських школярів є можливість отримувати додаткові знання онлайн. ІТ-бізнес, а саме власний проєкт EPAM Pre-Junior Program, прагне допомогти підліткам отримати уявлення про технології та спробувати себе в ІТ-сфері. Заявки на реєстрацію приймаються до 17 березня.

Програма є повністю безкоштовною для всіх участників та передбачає проведення ознайомчих лекцій на тему трендів та перспектив в ІТ, основних спеціалізацій та інструментів для роботи з кодом. Учасники матимуть можливість більш детально заглибитись у Front-end, C#  чи Cloud Computing.

Отримати свій перший досвід в IT від експертів ЕРАМ University запрошують учнів з усієї країни. Курс триватиме 10 тижнів. Залежно від обраного напряму, заняття будуть відубватися до чотирьох разів на тиждень.

Поточний набір учасників стане п’ятим в історії ЕРАМ University. Компанія пишається випускниками попередніх курсів та має на меті допомогти іншим спростувати упередження щодо ІТ-професій і зробити усвідомлений кар’єрний вибір в подальшому.

Старт навчання заплановано на 17 квітня. Оформити заявку на участь та дізнатися більше про програму можна за посиланням.