Pre-Junior в EPAM University: ще 40 школярів успішно завершили навчання

Pre-Junior в EPAM University: ще 40 школярів завершили навчання

Вже вдруге в ЕРАМ пройшла навчальна програма для підлітків 15-17 років, які прагнуть дізнатися більше про світ ІТ. Попри війну  та не завжди стабільний Інтернет, школярі успішно пройшли навчання та навіть зробили свій перший проєкт.

Pre-Junior Program – це спільна ініціатива  для старшокласників від ЕРАМ University та Асоціації ІТ України, частина якого цього разу була реалізована в умовах війни. За три місяці навчання учасники отримали базову інформацію про світ ІТ, познайомилися з  різними професіями в сфері технологій, заглибилися в деталі проєктів і дізналися, хто за що відповідає в команді. Після ознайомчих загальних тем учасники могли обрати напрям та поглибити свої знання в одній з технологій: Front-End, .NET або Cloud Computing.

Учасники були дуже вмотивованими, активно ставили запитання на заняттях і в чатах. Це також був досвід самостійного навчання, ефективність якого залежить від усвідомленості та цілепокладання. Всі дуже старанно виконували домашні завдання. З ними було приємно та цікаво було працювати

- Дарія Черевач, координаторка проєкту від EPAM Україна, коментує перебіг Pre-Junior Program

Слухачі програми познайомилися з новою для них сферою, з якою вони можуть пов’язати своє професійне майбутнє.  Перші кроки в світ технологій вимагали багато зусиль, часу та мотивації, але вони успішно пройшли навчальну програму та із задоволенням діляться враженнями.

Першою думкою, коли я дізналася про цю програму, була "хочу, але як все встигнути?", адже маю купу додаткових занять з репетиторами та підготовку до іспитів. Втім вирішила спробувати. Хочу подякувати викладачам та організаторам, які завжди були на зв'язку, відповідали на питання, розкладали все по поличках та не давали опустити руки. Завдяки цій програмі я отримала нові знання та переконалася, що дійсно хочу продовжувати розвиватися у вибраному напрямку. Дякую EPAM за відкриті двері у світ IT

- Аріна Гонтарєва, учасниця програми, розповідає про своє навчання

Уся команда EPAM University захоплюється випускниками та вірить, що отримані знання та навички допоможуть їм визначитися із майбутньою професією. Загалом до розробки та реалізації програми були залучені п’ять тренерів ЕРАМ. Наразі вони вже планують наступний, літній, старт Pre-Junior Program.

Перегляньте інші новини: