PR напрямок

Цей напрям роботи Асоціації сприяє ефективним комунікаціям IT-індустрії в Україні та світі. PR Community не тільки комунікує спільні проєкти IT-спільноти, але і створює можливості для обміну досвідом між її учасниками та партнерами.

Проєкти, які реалізуємо:

 

  • Організація міжнародних трейд-місій та заходів

 

За підтримки PR Community Асоціація організовує трейд-місії, міжнародні конференції та заходи, а також активно співпрацює з міжнародними ЗМІ.

 

  • Репутаційне дослідження ІТ-галузі

 

29 грудня 2020 року відбулась презентація результатів всеукраїнського дослідження репутації IT-галузі. Дослідження тривало з серпня по грудень 2020 року на платформі DOU, всього в ньому взяли участь 1700 респондентів. Представлені результати демонструють комплексне бачення репутації IT-галузі ключовими стейкхолдерами та знадобляться для роботи PR-спеціалістам та керівникам IT-компаній. 

В результаті першого етапу було сформовано short-list з 32 IT-компаній, які отримали найбільші показники впізнаваності серед опитаних на платформі DOU.ua фахівців, а також мали високий рівень присутності в медіа та соціальних мережах. Всього до цього рейтингу потрапили 62 ІТ-компанії. Серед тих, які отримали найвищі показники впізнаваності — більше 30% — 17 компаній-учасниць Асоціації.

 

 

У січні 2020 року Асоціація організувала дискусійну панель, присвячену розвитку IT-індустрії в Українському домі в Давосі. На заході було зібрано представників міжнародної спільноти, органів державної влади та найкращих спеціалістів у галузі. Трансляцію заходу у Facebook переглянули 10000 користувачів.

 

 

8 – 11 жовтня 2019 року відбулась Торгівельна Місія до Королівства Норвегії за сприяння USAID. Співорганізатором місії стала Асоціація “IT Ukraine”. Українська IT-індустрія була представлена 15-ма крупними IT-компаніями, які займаються розробками в сферах телекомунікації, фінтеху, логістики, торгівлі, енергетики, будівництва, автомобілебудування та інших. Під час місії було проведено 115 B2B зустрічей українських компаній з норвезькими потенційними партнерами.

 

  • Популяризація українського IT на міжнародному рівні 

 

Асоціація бере активну участь у роботі міжнародних асоціацій та об’єднань бізнесу:

DIGITALEUROPE

Провідна торговельна асоціація, що представляє IT-галузь в Європі. Асоціація “IT Ukraine” є однією з 40-ка національних асоціацій у складі DIGITALEUROPE, які роблять вклад у розвиток глобальної IT-індустрії, беруть участь у популяризації галузі, зборі актуальних даних та адвокації інтересів IT-бізнесу в Європі.

WITSA

Заснований у 1978 році, Всесвітній альянс інформаційних технологій та послуг є провідним консорціумом членів-асоціацій з понад 80-ти країн. Члени WITSA представляють понад 90 відсотків світового ринку IT. У складі WITSA Асоціація “IT Ukraine” бере активну участь у формуванні глобальної політики з розвитку IT-індустрії, відвідує щорічні збори членів Асоціації, співпрацює з іншими асоціаціями щодо обміну досвідом щодо розвитку галузі у часи COVID-19. 

EMOTA

Європейська торговельна організація, яка представляє всі аспекти дистанційного продажу в цілому та електронної комерції зокрема. Від імені своїх асоціацій-членів EMOTA виступає за безбар'єрний європейський єдиний ринок збуту на відстані та співпрацює з діловими партнерами, які активно заохочують транскордонні продажі на всій території Європи в цілому. Мета участі компаній в EMOTA -  допомага всім членам асоціації долати відмінності між системами законодавства, що значно спрощує співробітництво з європейськими клієнтами.

The Global Technology & Business Service Council (GT&BSC)

12 бізнес-асоціацій, які представляють інтереси аутсорсингових компаній по всьому світу, об’єднались для подолання наслідків коронакризи для IT-індустрії. Ініціатива отримала назву The Global Technology & Business Service Council (GT&BSC) і розпочала роботу в червні 2020 року. Задача Асоціації в рамках Global-12 полягає в тому, щоб показати, яким гнучким та інноваційним є українське IT під час зміни парадигм роботи.

Діяльність PR Community спрямована на:

  • комунікацію інтересів української ІТ-індустрії серед національної аудиторії: державних інституцій та органів влади, громадських організацій тощо;
  • cтворення позитивного іміджу IT-галузі як престижного роботодавця;
  • комунікацію спільних для IT-індустрії проєктів;
  • ефективну співпрацю з фінансово-правовим комітетом та CSR & Education Community для ефективної промоції їх проєктів.