Picth4Ukraine - розвивай свої навички пітчингу

Picth4Ukraine - розвивай свої навички пітчингу

Розвивай свої навички пітчингу, покращуй профіль своєї компанії та залучай більше клієнтів - аби зробити свій внесок як в бізнес, так і в Україну.

Аннетт Крамер, визнаний лідер думок у США та Європі, спільно з Асоціацією IT Ukraine 29-30 червня проводитимуть воркшоп з пітчингу для того, щоб підтримати українців, які бажають робити більший вплив під час комунікації з зацікавленими сторонами. На воркшопі ви дізнаєтеся про інструменти, інсайти та приклади кращих практик для 3-5-хвилинних пітчів. Перейдіть від просто надання інформації до розбудови діалогу, слухачі бажають розвивати бізнес, коли він побудований на відносинах.   

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації, доступна лише для громадян України. 

Мова заходу: англійська. 

Буде проведено 2 воркшопи, в залежності від рівня вашого досвіду. 

Дата та час:

Для новачків - 29.06 о 12:00 

Для досвідчених пітчерів з більш розвиненими навичками - 30.06 о 12:00 

Тривалість - 2 години.  

Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму за посиланням.

Після реєстрації ви отримаєте листа з домашнім завданням, яке необхідно виконати заздалегідь. Так майстер-клас буде більш результативним та дозволить сфокусувати вашу історію, ви зможете виступати лідером для будь-якої аудиторії, будь-якого слухача та будь-якої мети. Ми навчимося працювати над налагодженням відносин з інвесторами, щоб не лише надавати їм інформацію. Ці навички важливі для життя, і це життєві навички для всіх контекстів. 

Кількість місць обмежена, пріоритет надається учасникам асоціації IT Ukraine. Під час заходу вас можуть попросити долучитися до пітчингу. 

Перегляньте інші новини: