Стартап-учасник Асоціації “IT Ukraine” PandaDoc став ”єдинорогом”

Стартап-учасник Асоціації “IT Ukraine” PandaDoc став ”єдинорогом”

Білоруський стартап PandaDoc залучив новий раунд інвестицій і став «єдинорогом». Інвестори оцінили вартість PandaDoc в понад $1 млрд., про що сповістив співзасновник компанії Сергій Борисюк Асоціації “IT Ukraine”. Точна сума угоди не розголошується.

Інвесторами компанії стали інвестфонди OMERS Growth Equity та G Squared, Altos Ventures, Rembrandt Venture Partners, One Peak Partners, M12 (Microsoft) та HubSpot.

В основі провадження господарської діяльності завжди лежала документація. Сьогодні процеси створення, надсилання та підпису документів стали значно динамічнішими. Настав час змінити спосіб оформлення документів. Ми в захваті від цієї нової інвестиції наших партнерів, оскільки вона підтверджує наше бачення революції процесів, за допомогою яких підприємства створюють контракти, пропозиції, котирування, форми й інші комерційні документи та управляють ними. Це додаткове фінансування дозволить нам і надалі впроваджувати інновації, розширювати нашу команду та глобальну присутність на нових, дуже прибуткових ринках.

— коментує Мікіта Мікадо, генеральний директор і співзасновник PandaDoc.

PandaDoc — це білоруська продуктова IT-компанія з головним офісом в США та R&D офісом в Україні. Продуктом компанії є SaaS-платформа для створення документів та автоматизації документообігу. Наразі розробкою PandaDoc скористались понад 27 тис. компаній-клієнтів у 130 країнах світу. Вона допомагає командам масштабуватися, прискорювати процеси зі створення, керування та підписання електронних документів.

PandaDoc долучилась до Асоціації “IT Ukraine” у липні 2021 року. Компанія налічує понад 600 співробітників, має офіси в США, Португалії, Україні, Білорусі та на Філіппінах. PandaDoc пишається тим, що вони — перша глобальна компанія, яка працює виключно віддалено. Всього ж учасниками Асоціації “IT Ukraine” є 72 cервісні та продуктові IT-компанії. Повний перелік учасників ви можете переглянути за посиланням.