Open Tech Week: JavaScript Meetup

Open Tech Week: JavaScript Meetup

MeetUp

Про захід:

Компанія Sigma Software запрошує українську IT спільноту на серію благодійних онлайн мітапів! Open Tech Week — освітній проект, що поєднує в собі професійний розвиток та благочинність. Ми запрошуємо досвідчених та харизматичних експертів бути нашими доповідачами та завжди раді небайдужим ІТ професіоналам, що долучатиються до участі! Всі кошти, зібрані за тиждень, компанія передасть до БФ «Крила Надії» на забезпечення спеціальними ліками і харчуванням важкохворих дітей.

У рамках заходу:

  • Сергій Бабіч — головний вікінг українського ІТ, Lead front-end developer в Jonny Git, засновник та організатор конференції LvivCSS та організатор мітапів GlobalCSS. Розробник з більш ніж 10 роками досвіду, включаючи створення HTML5-based додатків (client-apps and games), використовуючи JavaScript and MVVM JavaScript libraries, CSS3 сучасний HTML5 API. Сергій давно цікавиться менторством та викладанням, що дає змогу передавати накопичені знання та приводити у світ ІТ молодих професійних спеціалістів. Тема доповіді буде опублікована пізніше.
  • Олексій Бойко — Software Developer at Sigma Software, 3 роки в ІТ, обожнює верстати складні дизайни. Тема доповіді: Використання SVG для відображення складної графіки в браузері (Using SVG to display complex graphics in web). На зустрічі ми поговоримо про переваги та недоліки використання SVG для відображення інтерактивних віджетів на прикладі React.js. Розглянемо способи спрощення верстки складних елементів дизайну за допомогою SVG.

Реєстрація