Відгук Prozorro.Sale, про участь в IT Ukraine

Prozorro.Sale
Олексій Соболев

Олексій Соболев

СЕО Prozorro.Sale

Як і для більшості компаній в країні, війна суттєво змінила і стратегії розвитку, змусила шукати нові шляхи та ринки. До війни у Прозорро.Продажі ми планували працювати над виходом на зовнішні ринки в перспективі найближчих трьох років. Сьогодні ж ми розуміємо, що цього часу в нас нема, і потрібно над цим працювати вже зараз.

Ми цінуємо інформаційну підтримку, яку надає Асоціація своїм членам, зокрема в частині висвітлення важливих для компаній новин чи подій. Крім того,  IT Ukraine проводить навчання, воркшопи, вебінари й це також можливість і для нашої команди дізнаватися нове навіть під час війни.

Війна зруйнувала багато звʼязків між людьми, компаніями. Водночас 4 місяці війни показали, що у своїх проблемах і викликах ми всі дуже схожі. Досвід інших компаній, які вже розвʼязали проблеми, з якими, наприклад, ти лише зіткнувся, дуже цінний. І комʼюніті Асоціації дає можливість цим досвідом обмінюватися.

В нових умовах головне - зберегти якомога більшу команду. Сьогодні ми знаємо, що для 80% нашої команди ключовим є можливість працювати і вони вдячні за це.

Війна та криза змушують нас шукати партнерів, робити нові кооперації, посилювати співпрацю. Це допоможе і спільно адаптовуватися до роботи в умовах війни, і шукати нові можливості для відновлення власної діяльності та відбудови країни.