Обрано нового Президента та членів Ради представників Асоціації

Асоціація "ІТ Ukraine" обрала нового президента та Раду представників

Вчора, 13 грудня, відбулися Загальні збори учасників Асоціації "ІТ Ukraine", у якій прийняли участь понад 30 керівників вітчизняного та міжнародного ІТ-бізнесу. Головними темами зустрічі стали вибори нового Президента, Віце-президентів та членів Ради представників, які і будуть формувати вектори майбутньої діяльності спільноти.

"Сьогодні Асоціація "ІТ Ukraine" - це одна з найбільших спільнот ІТ-бізнесу в Україні: компанії-учасники Асоціації представляють більше 30% ІТ-спеціалістів країни, сформували понад 50% від загального експорту ІТ-послуг, а це понад $1.5 млрд. 2017 рік був роком змін та нових початків для спільноти, і я дуже радий, що ці зміни принесли відчутну користь для учасників ринку. На мою думку, Асоціація повністю довела своє лідерство поміж інших галузевих об’єднань", - відкрив зустріч Юрій Антонюк.

Олександр Кубраков, виконавчий директор Асоціації "ІТ Ukraine", презентував результати та плани організації на наступний рік. Серед головних досягнень: врахування інтересів індустрії у проекті закону про податок на виведений капітал, спільна з PwC Україна розробка проекту пропозицій до системи оподаткування галузі, активна робота у сфері освіти та встановлення міжнародних контактів для просування позитивного іміджу вітчизняної ІТ-індустрії. Ключовими пріоритетами на 2018 рік було визначено роботу у побудові мережі ділових контактів для індустрії, розвиток технічної освіти в Україні та активну підтримку малих та середній ІТ-компаній.

Крім презентації бачення та підбиття підсумків року, важливою частиною Зборів стало голосування за нових учасників спільноти, вибори президента, віце-президентів та членів Правління Асоціації.

Цього року до Асоціації приєдналось чотири компанії: дніпропетровська компанія-розробник Dinarys, інвестиційний фонд Insoft Capital, норвезька компанія Itera та міжнародна компанія PwC Україна.

Після презентації нових компаній-членів відбулось обговорення нової кандидатури на пост президента Асоціації "ІТ Ukraine. Отримавши майже стовідсоткову підтримку учасників зборів, новим Президентом спільноти був обраний Ігор Бєда – керуючий директор GlobalLogic в Україні.

"Мені дуже імпонують зміни, які відбулися в Асоціації за останній рік. І я повністю підтримую обрані Асоціацією вектори розвитку, оскільки вони максимально враховують інтереси як великих, так і малих гравців ринку. Зі свого боку я готовий надавати усю можливу підтримку для розвитку спільноти та досягнення поставлених цілей", - прокоментував своє призначення Ігор Бєда.

Віце-президентами Асоціації було обрано:

  • Віце-президент з правових питань - Дмитро Овчаренко, CEO Alcor;
  • Віце-президент по роботі з сегментом МСБ – Віктор Левандовський, CEO Internet Devels;
  • Віце-президент з освітніх питань – Максим Почебут, керівник освітніх програм EPAM Systems Ukraine.

Іншим важливим рішенням, що було прийнято під час Зборів, стало зменшення кількості учасників Ради представників Асоціації – органу, що виконує нагляд за діяльністю та звітністю спільноти. Головним критерієм включенням компаній до Ради представників є активність участі у проектах Асоціації. Згідно з результатами голосування до Ради увійшли керівники 10 компаній-членів Асоціації: Ciklum, ELEKS, EPAM Systems Ukraine, Intellias, Luxoft, Miratech, N-iX, SoftServe, Svitla Systems та Valtech.

"Компанія Miratech є одним із засновників Асоціації, тож я, думаю, як ніхто інший, радий бачити сталий еволюційний розвиток організації, а особливо – ті процеси, які відбулись в Асоціації останнім часом. Впевнений, що обрані вектори – підтримка малого та середнього бізнесу, встановлення міжнародних зв’язків, зміни у освітній системі – принесуть багато користі не тільки компаніям-учасникам спільноти, але й усій українській індустрії інформаційних технологій", - такими словами підбив підсумки зустрічі Микола Роєнко, президент компанії Miratech.

Ми раді вітати нового президента, віце-президентів та членів Правління Асоціації з призначеннями та бажаємо їм наснаги та натхнення на нових посадах.