Новий курс “Business Intelligence” від навчального центру DAN.IT

Новий курс “Business Intelligence” від навчального центру DAN.IT

За короткий проміжок часу Business Intelligence від DAN.IT вже вдало зарекомендував себе в рамках співпраці з міжнародним банком Азербайджану в освітньому проекті IBATech Academy. Сьогодні ми пропонуємо ознайомитися з програмою BI, як майбутнім фахівцям з аналізу даних, так і поважним учасникам Асоціації "IT Ukraine".

Вважаємо, що даний продукт буде надзвичайно важливим для IT компаній як можливість для навчання ваших співробітників, так і залучення кращих випускників до співпраці. DAN.IT організує окремий курс навчання виключно для потреб вашої організації!

Навчальний центр DAN.IT education є ексклюзивним освітнім партнером Асоціації "IT Ukraine" та реалізовує унікальний формат підготовки ІТ-спеціалістів.  Вони адаптували ізраїльську методику Telem, що включає систему менторства та підтримки, модульне навчання, воркшопи за участі закордонних спеціалістів, оцінювання робіт Наглядовою радою, що складається з представників ІТ-сектору, супровід кар'єрного менеджера. Це навчання на основі кейсів та практичних занять без нудних лекцій та даремної трати часу.

Вони чекають вас в комфортабельному офісі за адресою: БЦ Silver Breeze,  пр-т Павла Тичини, 1в, офіс А, 6-й поверх. Детальну інформацію ви знайдете за посиланням: https://bit.ly/37q0auA