Нові можливості дл стартапів, інвесторів та лідерів корпорацій

Нові можливості для стартапів, інвесторів та лідерів корпорацій

Кому інвестиції & інновації? 1-2 липня @Center42 організовує @42 Investment Summit 2020 | Matchmaking from Home та першу digital-премію @Ukraine Innovation Research & Awards 2020 для стартапів, інвесторів та лідерів корпорацій.  

42 Investment Summit 2020 — дводенна антикризова міжнародна онлайн-конференція для стартапів, інвесторів та корпорацій, яка сприятиме пошуку інвестицій та клієнтів для технологічних стартапів України та Східної Європи. Early bird квитки вже доступні: https://center42.tech/summit/2020/.

Ukraine Innovation Awards 2020 – digital-премія, що визначить найбільш активних стартап-інвесторів, найкращі кейси корпоративних та стартап інновацій, сприятиме популяризації інновацій, цифрових трансформацій, жіночого підприємництва в IT. Успішні приклади переможців допоможуть компаніям по-іншому поглянути на важливість втілення інновацій у епоху турбулентності та глобальних змін в економіці.

Етап подачі кейсів та інноваційних рішень розпочався! До 31 травня 2020 номінуйте себе чи вашу компанію в таких категоріях:

  • Топ-20 кейсів корпоративних інновацій.
  • Топ-20 кейсів українських стартапів.
  • Топ-20 early-stage стартапів України.
  • Топ-20 найбільш активних світових стартап-інвесторів в стартапи з України.
  • Топ-20 підприємниць в IT, технологіях й інноваціях.

Деталі: http://awards.center42.tech/

Let’s innovate together!

 

Реалізація ініціативи стала можливою завдяки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та іншим партнерам. 

Інші новини: