NIX MultiConf — найбільша онлайн IT-конференція

NIX MultiConf — найбільша онлайн IT-конференція

IT-команда NIX проведе онлайн-конференцію для IT-фахівців та представників бізнесу. Як зазначають організатори, захід вже вийшов на міжнародний рівень. До конференції приєднаються IT-спеціалісти, підприємці та лідери думок із багатьох країн.

IT-галузь України за період війни показала свою стійкість. Компанії стабільно працюють і сплачують податки, що є великою підтримкою для економіки нашої держави.

Події, подібні до NIX MultiConf, — яскравий приклад того, що Україна є і завжди буде надійним місцем для розвитку сучасного бізнесу, а також впровадження будь-яких інновацій. Ми вкотре показуємо всьому світові міцність нашої IT-індустрії, а значить доводимо: Україну зламати неможливо,

— наголошують організатори конференції.

У програмі NIX MultiConf:

  • 30+ доповідей про IT та бізнес;
  • виступи топових міжнародних експертів;
  • лекції за популярними IT-напрямами, серед яких Java, JS, .NET, QA, PHP, PM, Python тощо.

Крім доповідей на технічні теми від фахівців NIX, глядачів чекають ще й виступи представників бізнесу. Вони поділяться своїми думками стосовно можливостей розвитку і підтримки української IT-галузі. Усім спікерам можна буде ставити питання в чаті трансляції.

Серед учасників конференції очікуються такі визнані IT-зірки:

  • Алістер Коберн — співзасновник Agile-маніфесту, експерт у галузі гнучких методологій, управління проєктами й архітектури програмного забезпечення.
  • Ентоні Шоу — учасник Python Software Foundation.
  • Віталій Фрідман — UX-консультант, креативний керівник журналу Smashing Magazine.

Перелік спікерів і розклад лекцій дивіться на сайті NIX MultiConf.

Зверніть увагу: у програмі можливі зміни.

Готуючись до події, команда NIX продовжує волонтерити. Від початку російського вторгнення в Україну айтівці разом з партнерами перерахували на потреби ЗСУ понад $20 млн. Також волонтерити регулярно передають на фронт необхідне військове спорядження.

Під час конференції 21-22 травня також триватиме збір донатів для ЗСУ та волонтерів.

Довідка:

NIX MultiConf — це найбільша в Україні онлайн ІТ-конференція. Захід корисний для ІТ-спеціалістів із різним досвідом, які прагнуть розвивати свої навички та цікавляться новинками ІТ-сфери. Майже 10 років тому подібний захід вперше відбувся у Харкові. Відтоді зі 150 прихильників конференції всього за кілька років ком'юніті NIX MultiConf виросло у масштабну подію світового рівня. 2020 року до онлайн-конференції долучилося понад 17 тис глядачів із 13 країн — у тому числі зі США, Естонії, Польщі, Великої Британії, Німеччини, Італії, Єгипту, ПАР на інших.

NIX — одна з найчисленніших в Україні IT-команд, яка налічує 4500 спеціалістів. Фахівці NIX створюють комплексні IT-рішення для компаній із США, країн Європи та Південно-Східної Азії. З початком повномасштабної війни команда підтримує як членів своєї команди та їх рідних, так і всіх постраждалих від вторгнення рф. Нікси надають фінансову та матеріально-технічну допомогу волонтерам, ЗСУ та підрозділам тероборони. Щодо підтримки власної команди, то за кожним у NIX зберігаються місця у проєктах, усі спеціалісти своєчасно отримують дохід у повному обсязі.

Перегляньте інші новини: