Нове партнерство: IT Ukraine Giant.Health

Нове партнерство: IT Ukraine Giant.Health

Раді представити нашого нового партнера Giant.Health. Спільнота Giant.Health об'єднує близько 300 000 осіб,  які бажають ділитися досвідом і вчитися один в одного. З цією метою щорічно проводиться захід, спрямований на просування інновацій та підтримку підприємців у сфері медичних технологій. На рівні з найбільшими світовими технологічними подіями, цей івент складається з численних конференцій з понад 100 спікерів та потужних семінарів, і служить платформою для діджиталізованого креативу та спілкування.

Мета нашої співпраці - взаємовигідне співробітництво для учасників обох сторін, де розроблені українцями програми отримають визнання серед healthtech клієнтів Великобританії, а Великобританія отримає точку входу до постачальників якісних послуг електронної охорони здоров'я, а також продуктів з України. 

Основний фокус буде зосереджений на: 

  • Просуванні українських компаній, що пропонують послуги та продукти у сфері електронної охорони здоров'я, що входить до п’ятірки ключових напрямків технологічного сектору Великобританії.  
  • Участі у заході Giant.health у грудні, створення павільйону Ukraine Tech Showcase, а також виступ представника української ІТ-індустрії. 

Ми продовжуємо зміцнювати  нашу стратегічну співпрацю з Великою Британією! Це завжди була ефективна робота, і цього разу не виняток - ми співпрацюємо з Giant.Health, щоб розповісти про наші компанії у сфері охорони здоров'я. Це абсолютні професіонали, які пропонують інноваційні рішення в своїх продуктах та послугах. Асоціація IT Ukraine дуже рада, що Великобританія матиме можливість стати їхніми споживачами,

- підкреслив Виконавчий директор Асоціації Костянтин Васюк.

GIANT Health є провідною спільнотою Великобританії в секторі технологій охорони здоров’я. Ми пишаємося та вражені тим, що розвиваємо важливу нову співпрацю з асоціацією IT Ukraine. Наша роль полягає в тому, щоб залучити до Великобританії найякісніших постачальників технологій, за допомогою нашого партнерства з асоціацією IT Ukraine. Ми прагнемо залучити український технологічний бізнес до Великобританії та з’єднати їх із покупцями по всій системі охорони здоров’я Великобританії. Ми з нетерпінням чекаємо довгострокового цінного партнерства і хочемо налагодити мости з підприємствами по всій Україні, які надають технологічні продукти та послуги, доступні для продажу британським постачальникам медичних послуг,

- зазначив засновник і генеральний директор GIANT Health Баррі Шрієр. 

Близько 20 українських компаній приєдналися до участі у заході Giant.Health, що відбувся 16-20 травня. Це підтверджує великий потенціал двостороннього співробітництва українського та британського секторів у сфері електронної охорони здоров'я. 

Перегляньте інші новини: