Презентація національного дослідження Do IT Like Ukraine

Презентація національного дослідження Do IT Like Ukraine

Про подію

Для підтримки індустрії та промоції бренду України як провідної технологічної нації Асоціація щороку спільно з партнерами готує комплексне дослідження про стан та здобутки  ІТ-індустрії, її роль у майбутньому України.

Цього року наше дослідждення стало справді національним та міжнародним! Партнерами проєкту виступають UKRSIBBANK BNP Paribas GroupEPAM Ukraine,  Asters та 13 ІТ-кластерів: Kharkiv IT ClusterIT-Association VinnytsiaIT FAMILY OdessaKyiv IT ClusterIT Dnipro CommunityCherkasy IT ClusterІТ-кластер ТернопільKonotop IT-ClusterIT Cluster "Chernivtsi IT Community"Chernihiv ІТ ClusterIT Cluster KhmelnytskyiMARIUPOL IT-CLUSTERLviv IT Cluster. 

Міжнародну підтримку дослідженню надає наш надійний партнер - європейський ІТ-хаб Emerging Europe, який працює з 23 країнами Центральної, Східної, Південно-Східної Європи. 

Ми раді запросити представників медіа, бізнесу, держави та ІТ-спільноти на презентацію дослідження, що відбудеться 8 грудня о 16:00 в онлайн форматі. Кількість місць обмежена. 

Перші екслюзивні тізери по дослідженню можна бути знайти на ресурсах наших медійних партнерів: онлайн-видання про технології, інновації та бізнес в Україні Dev.ua та національної суспільної телерадіокомпанії  Суспільне Новини. 

Реєстрація обов’язкова! 

Акредитація медіа за посиланням: https://itukraineassociation.typeform.com/to/PgRFKXlB

Реєстрація учасників за посиланням: https://itukraineassociation.typeform.com/to/azjXHwN8

Про дослідження.

Дослідження має на меті висвітлити важливість ІТ-індустрії в Україні, осмислити її роль під час війни, показати найкращі бізнес-кейси та представити прогнози щодо впливу індустрії на економіку України в майбутньому. Зокрема,  

  • місце ІТ в українській економіці; 
  • ІТ під час війни; 
  • ІТ в інших галузях: промисловості, агро, фінансах, фармі, енергетиці, оборонно-промисловому комплексі; 
  • бізнес-кейси українського ІТ; 
  • можливості для розвитку на рівні держави, економіки, компаній та фахівців; 
  • перспективи галузі на майбутнє. 

Долучайтесь, буде цікаво та інформативно! До скорої зустрічі!