Національне дослідження Do IT Like Ukraine: наші партнери

Національне дослідження Do IT Like Ukraine: наші партнери

Асоціація “IT Ukraine” разом з партерами та ІТ-кластерами готує дослідження Do IT Like Ukraine про те, як ІТ-індустрія та нові технології стануть платформою для відновлення та подальшого розвитку суспільства та економіки України.

Дослідження має на меті висвітлити важливість ІТ-індустрії в Україні, осмислити її роль під час війни, показати найкращі бізнес-кейси та представити прогнози щодо впливу індустрії на економіку України в майбутньому

З перших днів війни ІТ-ком’юніті консолідувало зусилля на підтримку України та індустрії. Наше дослідження стане особливо цінним завдяки інформаційному партнерству із спільнотами Kharkiv IT Cluster, IT-Association Vinnytsia, IT FAMILY Odessa, Kyiv IT Cluster, IT Dnipro Community, Cherkasy IT Cluster, ІТ-кластер Тернопіль, Konotop IT-Cluster, IT Cluster "Chernivtsi IT Community", Chernihiv ІТ Cluster, IT Cluster Khmelnytskyi, MARIUPOL IT-CLUSTER, Lviv IT Cluster. 

Надійним та незмінним партнером проєктів Асоціації виступає UKRSIBBANK BNP Paribas Group, спільно з яким ми підтримуємо розвиток технологічного сектора в Україні вже багато років, та створюємо можливості для зростання національного ІТ-бізнесу та ком’юніті. Цього разу UKRSIBBANK став генеральним партнером дослідження.  

Партнерами дослідження виступають також юридична фірма Asters та одна з найбільших ІТ-компаній України EPAM Ukraine.

Медійну підтримку дослідження надають Dev.ua – онлайн видання про технології, інновації та ІТ- бізнес в Україні, а також Суспільне Новини - національна суспільна телерадіокомпанія. 

Асоціація також залучила міжнародного партнера - Emerging Europe - зростаючого хабу, зосередженого у 23 країнах Центральної, Східної, Південно-східної Європи та Південного Кавказу. Спільно ми представимо дослідження широкій міжнародній аудиторії. 

Ми щиро вдячні регіональним ком’юніті за участь, а також всім нашим партнерам за підтримку ініціативи!  

Презентація національного дослідження запланована на  початок грудня.

Слідкуйте за нашими оновленнями

Перегляньте інші новини: