SoftServe отримав відзнаку "Найкраща компанія з управління проектами”

Наприкінці листопада у Києві відбулась офіційна церемонія нагородження фіналістів "Рейтингу проектного менеджменту 2018", який визначив найбільш зрілі компанії у сфері управління проектами.

За результатами дослідження SoftServe посів друге місце у загальному переліку українських компаній. До десятки лідерів також увійшли ВФ Украина (ТМ Vodafone), Київстар, Ощадбанк, Запоріжсталь, Ciklum, Метінвест, Дезега Холдинг Україна, Itera AS, Astound Commerce. Окрім 10-ти фіналістів з управління проектами в Україні, рейтинг також відзначив трьох головних переможців у наступних номінаціях:

  • SoftServe, Inc. - «Найкраща компанія з управління проектами»
  • Київстар - «Найкраща компанія з управління портфелем проектів»
  • ВФ Україна - «Найкраща компанія у сфері реалізації стратегії через проекти»

Нам надзвичайно приємно, що потужний досвід SoftServe у сфері управління проектами здобув таку високу відзнаку серед компаній в Україні. За 25 років реалізації проектів для глобальних світових компаній ми справді сформували потужну експертизу та внутрішню культуру в цій сфері. Отриманий досвід культивуємо не лише всередині компанії, але й активно ділимося ним зі спільнотою проджект менеджерів в Україні та закордоном.

- розповідає Любомир Гумецький, віце-президент Delivery Centers of Excellence у SoftServe.

У 2008 році в SoftServe був створений Project Management Office, основним завданням якого є поглиблення експертизи у сфері управління проектами серед працівників SoftServe, системний розвиток цієї компетенції, дослідження найсучасніших підходів та методологій з їхнім подальшим застосуванням у роботі. В компанії також активно працює Project Management Community, на базі якої організовуються численні тренінги та конференції як для внутрішніх, так і для зовнішніх ІТ-фахівців, що прагнуть поглибити свої знання у цій сфері.

Загалом результати дослідження, проведеного під час підготовки рейтингу, продемонстрували розвиток культури застосування проектного підходу в українських компаніях. Лідером у використанні проектного підходу став ІТ-сектор, який у дослідженні складав понад 20% від усіх опитаних компаній. Традиційно, IT-компанії застосовують найсучасніші та найбільш ефективні технології проектного менеджменту у своїй роботі. На другому місці за масштабами застосування методик управління проектами посідають FMCG компанії. Позитивну динаміку цього року також продемонстрували виробничі компанії та фінансові установи.

Дослідження “Рейтингу проектного менеджменту 2018” проводив PMI Kyiv Chapter за підтримки Всесвітньої Асоціації з управління проектами PMI. Дослідження проводилося упродовж липня-жовтня 2018 року серед 1000 українських компаній. Всього у рейтингу взяли участь 298 компаній країни. Це єдине в Україні дослідження подібного формату, що вимірює рівень управління проектами серед найбільш успішних компаній і відбувається вже вчетверте.

Перегляньте також інші новини галузі: