N-iX закупив 8 тисяч тестів та допомагає розробляти ІТ-рішення для боротьби з COVID-19

N-iX закупив 8000 тестів для масового тестування на COVID-19

Перші 2500 SARS-COV-2  експрес-тестів уже прибули в Україну. Тести були використані для масового тестування у м. Львів та області, а також передані для потреб декількох медичних закладів у Київській області.

Українська ІТ компанія N-iX долучилася до протидії пандемії, створивши благодійний фонд, який наповнюється 50% на 50% компанією та працівниками. У фонд уже вдалося зібрати 1,546 млн грн. Частину цієї суми було використано для закупівлі 8 тисяч експрес-тестів для масового тестування в рамках проекту “United for health” Львівського ІТ Кластеру. Крім того, N-iX забезпечив усіх працівників компанії та їхні сім’ї можливістю за потреби пройти тестування на COVID-19. 

Здоров’я та життя українців залежить як від кожного з нас, так і від відповідальної позиції бізнесу. Ми вдячні нашим працівникам за активну підтримку ініціативи компанії - у фонд N-iX для подолання COVID-19 було пожертвувано 773 тис. грн. Компанія подвоїла цю суму до 1,546 млн грн, і ми очікуємо додаткові надходження у фонд у травні, – прокоментував Андрій Павлів, засновник та CEO компанії N-iX.

Крім того, компанія надає свою експертизу - допомагає розробити декілька ІТ-рішень для Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради. Серед них - інтерактивна карта поширення захворювань на COVID-19 у Львові та Львівській області. 

Серед інших ініціатив - скерування коштів на закупівлю засобів індивідуального захисту, які вкрай необхідні медичним установам. Так компанія планує підтримати заклик Львівської обласної державної адміністрації щодо закупівлі засобів для захисту медиків Львова та Львівської області. 

Інші новини: