N-iX відкрила офіс в Івано-Франківську

N-iX відкрила офіс в Івано-Франківську

15 вересня, N-iX - одна з найбільших ІТ-компаній України, офіційно відкрила офіс в Івано-Франківську.

Офіс компанії знаходиться в центрі міста за адресою вул. Бельведерська, 10а та займає два останні поверхи у новозбудованому офісному центрі. Офісне приміщення розраховане на 40 робочих місць, має відкриту терасу на даху та окрему зону для подій ІТ-спільноти.

У серпні ми відсвяткували 20-річчя компанії та перетнули межу у 2000 спеціалістів. З початку року, кількість інженерів в нашому хабі в Івано-Франківську зросла та налічує вже майже 50 спеціалістів.

Ми очікуємо подвоїти свою присутність в Івано-Франківську впродовж наступного року і відкриття власного офісу є частиною нашого плану для росту в цьому регіоні.
коментує Павло Дещинський, Сhief Operating Officer в N-iX.

З нагоди відкриття нового офісу, N-iX спільно з Івано-Франківським ІТ Кластером організовує серію благодійних подій для розвитку місцевої ІТ-спільноти - N-iX Autumn Charity MeetUps.
Щочетверга, з 22 вересня по 6 жовтня, N-iX організовуватиме офлайн зустрічі для ІТ-спільноти у своєму офісі. Події будуть цікавими для розробників та проектних менеджерів, які активно розвиваються у своєму напрямі, але готові до нових викликів.

Кількість місць на офлайн події обмежена. Для усіх зареєстрованих, буде доступна онлайн трансляція.
Зареєструватись, щоб для участі у N-iX Autumn Charity MeetUps можна на фейсбук-події заходу: https://www.facebook.com/events/3337953146428254

22.09 - Yaroslav Mota: What is software architecture?
29.09 - Marta Beznos: Inefficient querying. Is Entity framework the one to blame?
06.10 - Yurii Yaremii: Fantastic PMs and how to become one?

Окрім обміну знаннями та нетворкінгу, серія мітапів має і благодійну складову. Івано-Франківський ІТ Кластер спільно з N-iX поставили за мету облаштувати 30 робочих місць у комп’ютерній лабораторії в Івано-Франківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. В центрі навчатимуться близько 50 дітей-сиріт в тому числі з прифронтових територій. Благодійна ціль 100,000₴. 

Про N-iX:
N-iX – це міжнародна IT компанія, заснована у Львові 20 років тому. Компанія об’єднує понад 2000 фахівців та надає послуги з розробки програмного забезпечення та експертизу у хмарних рішеннях, інженерії даних, вбудованих системах, Інтернеті Речей, машинному самонавчанні та інших новітніх технологіях. Клієнти N-iX – це лідери світових ринків та Fortune 500 компанії з найрізноманітніших галузей – фінансів, промислового виробництва, телекомунікацій, логістики, ритейлу та інших.

Про Івано-Франківський ІТ Кластер:
Івано-Франківський ІТ Кластер – це ІТ-спільнота, яка з 2015 року працює спільно задля розвитку сфери інформаційних технологій у Івано-Франківську та області. Сьогодні Кластер обʼєднав 33 учасники та партнери, серед яких найбільші ІТ компанії України та місцеві сміливі ІТ-бізнеси.

Перегляньте інші новини: