Відгук Miratech про участь в ІТ Ukraine

Miratech
Микола Роєнко

Микола Роєнко

Засновник і президент Miratech

Компанія Miratech стояла біля витоків створення Асоціації. Разом з компаніями Profix, SoftServe та Softline ми заснували Асоціацію у 2004 році. Мене обрали чартерним президентом Асоціації того року і ще три рази у майбутньому. 

Це стало стратегічним рішенням для Miratech, оскільки ми є першою аутсорсинговою компанією в Україні, що була заснована у 1989 році.

Основними цілями заснування Асоціації були: лобіювання ІТ індустрії в Україні, розвиток освіти та підготовка кадрів та представлення української ІТ індустрії в світі. Ці цілі залишаються актуальними й насьогодні. Демократичні принципи організації Асоціації дозволяють їй залучати нових членів, оскільки компанії-учасники не відчувають себе статистами, отримують необхідну допомогу та приймають участь у цікавих проектах. 

Протягом усіх цих років українська ІТ індустрія розвивалася стабільно та динамічно, а Асоціація в свою чергу ставала все більш зрілою. Сьогодні експорт ІТ послуг з України становить більш ніж п’ять мільярдів доларів на рік, а Асоціація стала об’єднаним голосом індустрії у діалозі з державою. 

Асоціація представляє Україну у міжнародній асоціації WITSA, європейській Digital Europe, а також у ряді інших міжнародних проектів. 

ІТ бізнес постійно демонструє високий рівень соціальної відповідальності. Асоціація ініціювала цілу низку проектів, націлених на рішення найважливіших питань українського сьогодення. Так сталося у 2004, 2014 та у 2020 роках. 

Наша компанія, яка сьогодні надає ІТ послуги в усьому світі та є міжнародною, завжди була активним учасником Асоціації. 

Я пишаюся тим, що був разом зі своїми колегами з самого початку становлення Асоціації.