Відгук Miratech про участь в ІТ Ukraine

Miratech
Микола Роєнко

Микола Роєнко

Засновник і президент Miratech

Потреба підприємств (або співробітників) спілкуватися з колегами, обмінюватися думками, ділитися досвідом, спільно вирішувати загальні проблеми і т.д. є об'єктивною основою того, що в світі існує безліч різних асоціацій - галузевих, професійних, територіальних, наукових, спортивних та ін. Багато з них об'єднують в своїх рядах величезну кількість членів. 

До 2004 року в Україні не було своєї ІТ-асоціації, але потреба в спілкуванні нікуди не поділася, тому представникам ІТ-компаній доводилося обговорювати свої проблеми в рамках асоціації розробників ПЗ з Росії, України та Республіки Беларусь. Виходило, що для обміну думками з українських проблем треба було їхати до Санкт-Петербургу, де була штаб-квартира цієї асоціації. І це виглядало нелогічно, особливо з урахуванням того, що з кожним роком наші країни набували все більше законодавчих та інших відмінностей. Саме в Санкт-Петербурзі на черговій конференції з аутсорсингу у керівників шести українських ІТ-компаній і народилася ідея створення своєї власної галузевої асоціації. 

З першого дня заснування "ІТ Ukraine" ми ставимося до Асоціації як до свого власного дітища, як до майданчика, де можна конструктивно поспілкуватися і спільними зусиллями вирішити ту чи іншу проблему, пов'язану зі стандартизацією, навчанням персоналу, законодавчим регулюванням галузі тощо. Miratech ніколи не підходили до Асоціації як до якогось зовнішнього сервісу, який за наші гроші повинен надати якісь послуги. Ми господарі нашої Асоціації, ми самі вирішуємо потрібні або не потрібні нам членські внески і в якому розмірі. З цієї точки зору, якщо нам здасться, що треба щось змінити в її діяльності, то ніхто крім нас самих цього не зробить. 

Щодо молодої команди, яка сьогодні працює в адміністрації Асоціації, то нам імпонують всі їх останні ініціативи, що стосуються ребрендингу, нового сайту, конференцій, міжнародного співробітництва, PR, освітніх програм та іншого. Ми завжди підтримуємо конструктивні ініціативи і виконавча команда може сміливо розраховувати на нашу допомогу.