Міратех закликає світову бізнес-спільноту об'єднатися та допомогти у боротьбі з пандемією коронавірусу

Міратех закликає бізнес-спільноту об'єднатися у боротьбі з COVID-19

Реагуючи на нинішній спалах Covid-19, Міратех приєднується до компаній та осіб, які виділяють кошти на боротьбу з новим коронавірусом. Ми допомогли відремонтувати 3 апарати штучної вентиляції легень в одній з провідних лікарень України. Ці високоякісні вентилятори необхідні для лікування пацієнтів із важкими симптомами респіраторного захворювання, спричиненими коронавірусом, та можуть врятувати життя.

Час зараз -  це час випробувань не лише на протидію коронавірусу, а й час перевірки на людяність. Особливо це актуально зараз для України. Я лікар, керівник відділення інтенсивної терапії, де передбачається надання допомоги пацієнтам з критичним проблемами, викликаними коронавірусом. Можливо, це передній край фронту серйозної боротьби. Дуже важливо не опинитися медпрацівникам наодинці перед таким випробуванням. Всім добре відомо про необхідність респіраторної терапії важких хворих з коронавірусом. ІТ компанія "Міратех" допомогла відновити апаратуру високого класу Maquet. Щира вдячність таким людям. Якщо ми разом, то все подолаємо, -  сказав Петро Блич, керівник відділення інтенсивної терапії Київської міської клінічної лікарні № 12.

Ми наполегливо заохочуємо міжнародні бізнес-спільноти об'єднатися та спільними зусиллями зупинити розповсюдження цього вірусу.

Настав час нам об’єднатися та допомогти один одному в цій кризовій ситуації. Ми співпрацюємо безпосередньо з лікарнями та надаємо адресну підтримку там, де це найбільше необхідно зараз. Ми допомогли відремонтувати апарати штучної вентиляції легень. Плануємо й надалі підтримувати медичні заклади та постачати необхідне обладнання та засоби індивідуального захисту. Крім цього, ми збільшили кількість менторів та волонтерів в компанії, які працюють в рамках нашої програми з корпоративної соціальної відповідальності. Наразі надзвичайно важливо забезпечити можливість дистанційно вивчати основи програмування для якомога більшої кількості дітей у зв’язку з пандемією COVID-19, - прокоментував Микола Роєнко, президент компанії Міратех.

Інші новини: