Міратех вітає нову голову правління

Міратех вітає нову голову правління

8 січня 2021 року, Нью-Йорк - Міратех, міжнародна компанія, що спеціалізується на наданні ІТ-послуг та ІТ-консалтингу, рада повідомити про призначення Шимі Ша новою головою правління ради директорів.

Шимі має понад двадцять років досвіду у галузі венчурного інвестування в США, Європі та на Близькому Сході. Протягом останніх 10 років вона використовувала свої інвестиційні та експертні навички для створювання, становлення та управління фідуціарними та дорадчими радами директорів для клієнтів таких як суверенні фонди, сімейні офіси, приватні капітали та великі приватні бізнеси. У 2020 році Шимі заснувала NEDx у 2020 – компанію, яка спеціалізується на тренінгах для високо впливових директорів, а також на створенні високоефективних рад директорів.

Шимі відома у всьому світі як експерт з питань інновацій та корпоративного управління;  консультує малі та середні бізнеси й урядові установи в країнах Європи, Близького Сходу та Африки. Її високо цінують у галузі керівництва та оцінки правління - вона управляє компаніями, сімейними офісами та фондами для проектування, побудови та зміцнення правління та допомагає їм у досягненні своїх цілей. Шимі також є активним членом Організації Молодих Президентів (YPO).

Шімі внесе у керівництво ради директорів диверсифікацію та досвід. Від дорадчих, інвестицій та соціального впливу до великого професійного досвіду правління Шимі допоможе пришвидшити розвиток компанії Міратех на її шляху у четвертому десятиріччі діяльності

- сказав генеральний директор Міратех, Валерій Куций.

Починаючи свою діяльність на посаді голови ради директорів Міратех, Шимі співпрацюватиме з виконавчим директором у питаннях досягнення місії компанії - допомагати візіонерам змінювати світ. Вона забезпечить керівництво радою директорів та допоможе з діяльністю ради щодо організаційних пріоритетів та проблем управління, що в свою чергу дозволить компанії Міратех наблизитися до ключової мети у досягненні наступної стадії розвитку.

Компанія Міратех продемонструвала великий органічний ріст і вражаючий досвід на сьогоднішній день, будуючи наступний етап глобального зростання на своєму шляху розвитку. Я дуже рада приєднатися до Міратех на посаді голови ради директорів і сподіваюся поділитися цінним досвідом з усіма акціонерами

- прокоментувала Шимі.

 

 

 

 

 

Про Міратех
Міратех допомагає візіонерам змінювати світ. Ми є міжнародною компанією, що спеціалізується на наданні ІТ-послуг та ІТ-консалтингу, та об’єднує глобальні інновації великих організацій з інноваціями стартапів. Ми співпрацюємо з найбільшими підприємствами у світі та допомагаємо їм здійснювати цифрову трансформацію.

Співпрацюючи з глобальними корпораціями та стартапами, ми перебуваємо на передовій лінії технологій, стрімко розвиваємося як світовий лідер у цій галузі та створюємо технології, які допомагають нашим клієнтам ще більше розширювати та розвивати свій бізнес. Завдяки корпоративній культурі невпинного вдосконалення та натхненного виконання нам вдається досягати успіху в більш, ніж 99% проектів, задовольняючи або перевищуючи обсяги, графіки і/або бюджетні цілі з моменту заснування компанії у 1989 році.