Міратех інвестує в розвиток молодих талантів у галузі технологій

Міратех інвестує в розвиток молодих талантів у галузі технологій

Сьогодні, коли технологічна галузь розвивається надзвичайно швидкими темпами, вкрай важливим завданням є надавати молодим поколінням можливість розвиватися у сфері ІТ задля глобального вкладу у розвиток цифрового майбутнього. Компанія-учасниця Асоціації “IT Ukraine” Міратех, як лідер у галузі технологій, приділяє багато уваги цьому питанню і активно інвестує в ІТ освіту для молоді. Забезпечення молодих талантів якісними ресурсами з вивчення інформаційних технологій є однією з важливих складових стратегії корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) компанії.

Основні напрямки КСВ Міратех

Протягом багатьох років компанія Міратех реалізувала десятки успішних освітніх ІТ проектів в рамках програм КСВ. Навіть під час спалаху COVID-19 компанія продовжувала активно реалізовувати проекти для розвитку високотехнологічного майбутнього в режимі онлайн.

При виборі тих чи інших проектів в рамках програм соціальної відповідальності, компанія Міратех насамперед керується своїми корпоративними цінностями. Пріоритет надається саме тим проектам, які найкраще відображають місію компанії, а також відповідають стандартам ISO 26000: 2010 та цілям сталого розвитку ООН (ЦУР).

Курси з програмування та робототехніки в IT Kids Club

IT Kids Club – програма, що була започаткована в українському офісі компанії, і є одним з найбільших проектів з розвитку ІТ освіти.

IT Kids Club стартував у 2019 році з метою забезпечити молоде покоління доступом до безкоштовної освіти в ІТ галузі. Цей проект відповідає основним цінностям компанії, включаючи місію зробити технічну освіту доступною для молодого покоління. В рамках цього проекту співробітники Міратех мають змогу долучитися до волонтерської діяльності та навчати дітей мовам програмування й основам робототехніки, заохочуючи їх більше дізнаватися про світ цифрових можливостей.

З початком пандемії команда Міратех вирішила повністю реорганізувати процес навчання, аби не зупиняти освітню програму. Зараз компанія забезпечує повноцінне онлайн-навчання з програм робототехніки Arduino, 3D-друку, а також веб-програмування. Крім того, компанія Міратех забезпечила додаткове навчання для менторів курсів, аби допомогти їм покращити свою роботу та ділитися виключно якісними знаннями з інноваційних технологій.

Для запуску та організації курсів з робототехніки компанія Міратех доклала неабияких зусиль. Задля повноцінного старту проекту Міратех повністю оснастив лабораторії спеціалізованим обладнанням для конструювання роботів та взяв на себе пошук найкращих менторів серед співробітників компанії. Незважаючи на пандемію та вимушену міру переведення занять в онлайн режим, навчальний процес продовжився згідно з планом. Ключовою перевагою нового формату виявилася можливість значно розширити географію проекту, яка поповнилася двома країнами за час карантину. За словами менторів програми, учні досягли значних результатів протягом проходження курсів та отримали від них велике задоволення. На заключних сесіях програми з роботів Arduino, учні готуються захистити здобуті знання та презентувати готових роботів живій публіці.

Невпинна ефективність

Невід’ємною частиною досконалого процесу навчання є забезпечення висококваліфікованими викладачами, чого компанія Міратех досягає шляхом їх пошуку серед своїх працівників. Менторами учнів стають ті співробітники, які цінують навчальний процес і розуміють, як саме вони можуть вплинути на майбутнє покоління. Ментори IT Kids Club часто використовують новаторські прийоми та нестандартне мислення під час занять, що допомагає долати виклики та дотримуватися цінностям компанії про "невпинну ефективність".

Компанія отримала виключно позитивні відгуки про програми від їх учасників. За словами одного з батьків: "Я хотів би відзначити високу якість організації, підхід до дітей та зворотний зв'язок. Особлива подяка наставникам за їх роботу та здатність з терпінням викладати матеріал. Програма була на вищому рівні ".

У 2021 році Міратех планує розширити сферу охоплення ІТ-освіти, додавши нові пізнавальні курси до IT Kids Club. Компанія прагне підвищити якість надання знань в галузі технологій шляхом постійних інвестицій в освітні ІТ програми. Таке рішення було прийнято з метою створення в майбутньому покоління висококомпетентних молодих спеціалістів.

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина долучилася до однієї з програм Міратех, надішліть електронне повідомлення на адресу info@miratechgroup.com.