Miratech допомагає українським студентам приєднатись до ІТ-спільноти

Miratech допомагає українським студентам приєднатись до ІТ-спільноти

Частина корпоративної стратегії соціальної відповідальності Miratech – підтримка розвитку ІТ-освіти. Вже багато років компанія підтримує студентів технічних університетів, що прагнуть зробити кар’єру в ІТ-індустрії. І цей рік не став винятком – весна 2018 року була наповнена рядом студентських заходів, які підтримала Miratech.

19 квітня фізико-математичний факультет Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського провів XVI щорічну міжнародну науково-практичну студентську конференцію в Києві, присвячену 120-річчю університету. Представники Miratech були членами судової колегії, яка вибирала кращу наукову роботу та презентацію. Віце-президент з корпоративного маркетингу компанії, кандидат фізико-математичних наук Олексій Перекатов також представив анімовану презентацію "Join IT. Де можуть працевлаштуватись випускники КПІ?". Судячи з реакції викладачів та студентів, вона мала успіх.

Ми дуже зацікавлені в підтримці міжнародної ІТ-спільноти, завдяки якій наші випускники зможуть швидше знайти роботу. Крім поточного співробітництва, ми завжди з нетерпінням чекаємо на презентації представників Miratech на наших конференціях. Цікаві та інформативні, вони надають реальний практичний компонент теоретичним знанням наших студентів та аспірантів і дозволяють нам орієнтуватися у виборі найбільш перспективних напрямків

Лілія Пономаренко, кандидат фізико-математичних наук, доцент, співголова оргкомітету конференції

12 травня початкова школа КПИ Sikorsky Challenge організувала регіональну подію Techovation Challenge – міжнародну програму навчання для школярок. Двадцять дев'ять команд дівчат віком від 10 до 18 років з 37 міст України представили свою продукцію – 29 мобільних програм, покликаних змінити Україну. Членами журі виступили, в тому числі, представники Miratech.

"На таких заходах, які регулярно підтримує Miratech, для мене особисто найбільш вагомим підтвердженням їх важливості є коментарі таких учасників. як "раніше я ніколи не думав, що буду займатися ІТ, а тепер не можу собі уявити, як без ІТ жити". Цього року було багато таких коментарів, а також вдвічі більше відвідувачів, ніж того року. Це означає, що ІТ-спільнота найближчим часом отримає багато талановитих спеціалістів", – заявила Олена Жилич, віце-президент Miratech, директор з розвитку бізнесу в Центральній та Східній Європі.

31 травня Олена Жилич також була запрошеним спікером на загальнонаціональній молодіжній конференції "Моя кар'єра в Україні". Під час панельної дискусії "Я не боюся провалу: помилки, за які я вдячний", Олена розповіла про успішну історію своєї вражаючої кар'єри в Miratech від команди Team Assurance з 2005 року до віце-президента в 2015 році. Історія викликала величезний інтерес в молоді, присутньої на конференції.

14-15 травня Державний університет телекомунікацій та Міжнародний союз електрозв'язку провели Регіональну конференцію "Цифрове майбутнє, що базується на 4G/5G", під час якої також виступали представники Miratech. Компанія також пожертвувала комп'ютери для облаштування навчальної лабораторії.

Головне місце в компанії Miratech приділяється етичній і соціальній відповідальності, а підтримка ІТ-освіти – частина нашої стратегічної програми. Ми відчуваємо глибоке задоволення, маючи можливість підтримати технічні університети у підготовці кваліфікованих інженерів-фахівців, які зможуть посилити Miratech, а також всю ІТ-індустрію в найближчому майбутньому

Микола Роєнко, кандидат фізико-математичних наук, президент і засновник компанії Miratech

Анатолій Явтушенко, проректор з навчальної роботи Державного університету телекомунікацій, подякував Miratech за сумлінне ставлення до виконання Угоди про співробітництво.

"Це не перший раз, коли Miratech допомагає облаштувати навчальні лабораторії та підтримує нашу науково-практичну конференцію. І це лише верхівка айсберга, тобто, видима частина нашого співробітництва, а допомога Miratech в повсякденній роботі з ефективної організації інноваційного навчального процесу є не менш важливою та цінною для нас", - заявив Явтушенко.

25 травня Ігор Дячков, старший Key Account Manager Miratech був запрошений в якості спікера на Міжрегіональний бізнес-орієнтований інноваційний форум "Відкритий Полтавський край", який відбувся на базі Полтавського університету економіки та торгівлі. У своєму виступі Ігор поділився досвідом та історіями успіху у побудові довгострокових відносин з клієнтами, а також розповідав чому треба долучатись до ІТ-спільноти.

"Ми вдячні Miratech за невпинну роботу з програмами в галузі інформаційних технологій для нашого регіону як для вчених, так і для студентів. Підтримка від провідної світової компанії підвищує привабливість наших подій. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках різних проектів", - заявив Ігор Колодій, генеральний директор Агентства регіонального розвитку Полтавської області.

Також компанія вела активну діяльність і в інших регіонах. Так, Вінницький R&D центр Miratech встановив добрі стосунки з Вінницьким національним технічним університетом та підтримує щорічний Всеукраїнський конкурс програмування для студентів.

У Харкові Miratech відкрила повністю обладнану навчальну лабораторію в Харківському національному університеті радіоелектроніки. Також там навчаються кілька спеціалістів Miratech. Найкращі студенти мають можливість пройти стажування в компанії з можливістю отримати постійну роботу.