МінЦифри підтримало ініціативу проведення IT Ukraine Legal Conference

МінЦифри підтримало ініціативу проведення IT Ukraine Legal Conference

Цього року одна з найбільших юридичних заходів IT-сфери - IT Ukraine Legal Conference 2023 відбудеться за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. 

Захід відбудеться 16 червня 2023 року в гібридному форматі (offline + online).

Підтримка Міністерства цифрової трансформації є важливим кроком у забезпеченні правової стабільності та розвитку IT-індустрії, як ключової галузі нової економіки України.

Мінцифри від перших днів свого існування і до сьогодні знаходиться у постійному тісному діалозі з ІТ-спільнотою. Думка індустрії - це те, на чому основуються усі наші рішення.  IT Ukraine Legal Conference - ще одна чудова можливість спільно з бізнесом обговорити нагальні проблеми та знайти дієві інструменти для забезпечення стабільної роботи ІТ-галузі. Адже підтримка індустрії - наше пріоритетне завдання,

- наголосив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

Синергія держави та бізнесу з ключових питань розвитку IT наблизить ключові позитивні зміни в індустрії: покращить бізнес-клімат країни, залучить нові інвестиції та збереже розвиток IT-галузі в умовах війни задля подальшого економічного відновлення країни після Перемоги.

Долучайтеся до IT Ukraine Legal Conference 2023 разом з нами! Купуйте квитки на offline участь та реєструйтеся online просто зараз: https://legalconference.com.ua/.

IT Ukraine Legal Conference щорічно об’єднує 1000+ учасників та 30+ експертів галузі, серед яких, — CEO та представники держави, бізнесу, юристи, фінансисти, HR та інші фахівці.