Метчмейкінг машинобудівних індустрій та IT

Метчмейкінг машинобудівних індустрій та IT

Про подію

TechUkraine у партнерстві з АППАУ – Асоціацією “підприємств промислової автоматизації України”, Міжнародною асоціацією Culture and Creativity та за фінансової підтримки уряду Німеччини через GIZ провадить проєкт “Підвищення конкурентоспроможності креативних індустрій та машинобудування завдяки рішенням українських ІТ-компаній”.

18 червня в 11.00 запрошуємо вас на онлайн Метчмейкінг подію для машинобудівних індустрій та IT, що має на меті поєднання компаній з двох галузей задля пошуку надійного партнера для діджиталізації бізнесу.

Даний проєкт націлений на вирішення викликів традиційних індустрій, вдосконалення продуктів та сервісів українських компаній, що працюють в галузях машинобудування та креативних індустрій, посилення їх конкурентоспроможності завдяки плідній співпраці з українськими ІТ провайдерами.

Ми уже написали ряд історій успіху про компанії, які впровадили інноваційні рішення, долучившись до плеяди лідерів українського та глобального ринку. Приєднуйтеся до події та знайдіть свого найкращого партнера, щоб ваш бізнес досягнув нових горизонтів та висот!

У програмі:

Реєстрація: https://forms.gle/cy2Tn36Mra6U4rZU6