Відгук на участь TECHIIA в IT Ukraine

TECHIIA
Маріанна Коніна

Маріанна Коніна

Chief Public Engagement Officer, Міжнародний технологічний холдинг TECHIIA

TECHIIA є членом асоціації з часу свого заснування у 2018 році. Об’єднуючи технологічні бізнеси в єдиний холдинг, ми розуміли, що нам необхідна тісна взаємодія між нашим бізнесом, державою і суспільством. Ми без вагань вступили в «ІТ України» — найбільш авторитетну організацію, яка має налагоджений діалог за всіма напрямами. 

Асоціація не тільки працює над створенням бренду ІТ-країни на глобальному ринку, а й реалізує багато проектів для розвитку внутрішнього ринку. Також вона успішно вирішує непросту задачу — як досягти балансу між інтересами компаній-членів асоціації різного розміру. 

Враховуючи політику сталого розвитку TECHIIA і проекти асоціації, наш холдинг має можливість долучатись до активностей, які здатні реформувати ІТ-галузь, зробити її більш привабливою для майбутнього покоління. Це постійна робота над законодавством, умовами роботи, освітніми програмами. Це популяризація, захист і розвінчання міфів. 

Окремо зазначу кроки асоціації зі встановлення гендерного балансу та активного залучення жінок в ІТ-індустрію. Такі проекти асоціація реалізує на рівні шкіл, вузів і суспільних проектів. 

Ми в TECHIIA маємо багато спільних планів із «ІТ України» і впевнені, що вони зіграють позитивну роль для розвитку не тільки ІТ-галузі, а й економіки країни в цілому