Навчайся граючи: Ubisoft запустив додаток, що навчає дітей кодити

Навчайся граючи: Ubisoft запустив додаток, що навчає дітей кодити

Безкоштовний додаток для вивчення основ програмування в ігровій формі відтепер доступний на мобільних платформах і ПК.

Безкоштовний навчальний додаток «Скажені Кролики Навчають Програмувати» відтепер доступний українською в рамках корпоративної соціальної відповідальності українського підрозділу компанії Ubisoft. Завдяки цьому додатку, діти та підлітки можуть вивчати основи алгорітміки та програмування в ігровій формі, проходячи відповідні квести.

Враховуючи наповнення, дизайн та доступність, додаток можна використовувати у навчальних цілях в школах, адже вивчення програмування за допомогою ігор – це веселий та привабливий спосіб познайомитись із світом нових технологій та спробувати отримати нові навички чи професію.

 «Скажені Кролики Навчають Програмувати» запрошує гравців на космічну станцію щоб прибрати безлад, створений веселими кролико-космонавтами, використовуючи прості інструкції, цикли та алгоритми, що схожі на написання коду. Одна із задач – оптимізувати кількість рядків коду (команд) при досягненні цілі. 

Основний напрямок нашої КСВ стратегії як на глобальному рівні, так і в Україні – інвестиції в розвиток майбутніх поколінь. Тож українська локалізація додатку, що навчить дітей основам програмування в цікавій ігровій формі, стала для нас логічним кроком і я дуже вдячна нашій команді волонтерів, які адаптували додаток. Кролики це не перший навчальний проект, який ми запускаємо спільно з IT Ukraine Association. Раніше ми представили аудиторії безкоштовний геймдев-курс «Навчайся. Грай. Працюй.», який був підтриманий Міністерством Освіти і Науки України, та є у вільному доступі на платформі ed-era.com, тож ми раді продовжити нашу співпрацю вже зі «Скаженими Кроликами…», і сподіваємось, що школярі, їхні вчителі та батьки будуть в захваті від додатку,

- Катерина Романова, директорка з комунікацій Ubisoft Ukraine.

Освітній додаток «Скажені Кролики Навчають Програмувати» вже доступний для скачування на ПК, iOS та Android за лінками:

Ubisoft – один із лідерів ігрової індустрії з портфелем всесвітньо відомих брендів. Місія команд, що працюють в студіях Ubisoft по всьому світу, - створювати оригінальний ігровий досвід на всіх платформах. 

В Україні компанія представлена двома студіями – Ubisoft Kyiv та Ubisoft Odesa. Наші українські студії одни з найбільших GameDev студій в Україні, яка брала участь в розробці таких франшиз, як Assassin's Creed ®, Far Cry ®, Steep ® , Watch Dogs ®, Trials ®, Rainbow Six ®, Ghost Recon ® та ін.