M-FORCE18 зібрав в Києві понад 100 лідерів інформаційних технологій з усього світу

M-FORCE18 зібрав в Києві понад 100 лідерів ІТ з усього світу

Miratech Group, глобальний постачальник консультаційних та ІТ-послуг, 21-22 червня у Києві провів першу сесію своєї щорічної конференції M-FORCE. Це вже п’ята конференція, яка відбувається в Києві та збирає учасників з більш ніж 10 країн Європи та Північної Америки, включаючи лідерів та експертів галузі, клієнтів, партнерів та друзів компанії. Друга ж сесія відбудеться 26-27 вересня 2018 року в Нью-Йорку.

Лейтмотивом київської конференції стала тема Value Innovation, також відома як стратегія «Блакитного океану». Питання розвитку інновацій та підкорення нових ринків пронизувало презентації практично всіх доповідачів.

Подію відкрив вітальний виступ Енді Гундера, президента Американської Торгівельної Палати в Україні, яка і приймала конференцію.

Вітання продовжив Валерій Куций, генеральний директор Miratech. Він зокрема зауважив: «Сьогодні M-FORCE це більш ніж просто конференція, це наріжний камінь екосистеми Value Innovation для клієнтів, партнерів та друзів Miratech».

Головну частину конференції було розпочато Павлом Шереметою, екс-Міністром економічного розвитку і торгівлі України. Шеремета розповів про Value Innovation з точки зору державного та приватного підприємств», привнесши свій особистий досвід роботи з Чаном Кіном та Рене Моуборгне, авторами стратегії «Блакитний океан». «Суть Value Innovation для бізнесу – це одночасне намагання досягти різноманіття пропозицій та низької ціни», - сказав Шеремета.

Після презентації пана Шеремети відбулася панельна дискусія «Як відбувається інновація», до якої долучилися Ден Пасько, співвласник Diligent Capital Partners, Оддгейр Хансено, операційний директор Axactor та Майкл Сміт, головний директор з маркетингу Miratech, який був модератором. Панельна дискусія київської секції М-FORCE18 була зосереджена на змінах, які компанії повинні внести для досягнення Value Innovation.

Після спільного обіду конференція була продовжена серією семінарів:

  • «Crypto Crowd Funding – нові можливості для проектів Value Innovation», де спікером виступив Андре Гідель, Голова міжнародного кластеру KPMG, KPMG Швейцарія.
  • «Value Innovation в компанії Philips» – доповідь Френка Нійстена, Директора з цифрових інноваційних проектів Philips
  • «Value Innovation в дії: досвід використання послуги Miratech R&D4Equity в стартапі Inhavo» – доповідь Алекса Каплуна, члена Правління Inhavo
  • «Value Innovation в дії: досвід використання послуги Miratech R&D4Equity в стартапі Plants Map» – доповідь Білла Блевінса, генерального директора, Plants Map 

Поміж іншого, в рамках M-FORCE18 Miratech вперше провів спеціальний захід R&D4Equity Pitch Night, яка стала частиною програми M-FORCE. Сесія, проведена у партнерстві з UAngel та 1991 Civic Center, зібрала разом 13 стартапів, які представили різноманітні революційні продукти та послуги – від передових технологій захисту рослин до інноваційних мобільних застосунків для дейтингу (онлайн-знайомств). Серед учасників були декілька стартапів, які вже успішно використовують партнерську програму Miratech R&D4Equity, включаючи Plants Map, 8dates та Cutting Edge. Вони також представили свої компанії на панелі інвесторів та експертів.

Кульмінацією київського заходу став «Mirafest» – святкування 29-ї річниці Miratech, де понад 500 учасників події, що була оформлена в стилі pop-art, спілкувались у невимушеній святковій атмосфері та танцювали до пізнього вечора.

M-FORCE18 Нью Йорк заплановано на 26-27 вересня 2018 року. Подія розпочнеться з Pitch Day у партнерстві з Rise New York та проходитиме самому серці району стартапів Нью-Йорка. На другий день події заплановано сесії та семінари, на яких буде обговорюватись тема Value Innovation. Спонсорами заходу виступатимуть Oracle Financial Services та Eccentex .

Отримати більше інформації про M-FORCE18 Нью Йорк, забронювати або придбати квитки можна тут. Кількість квитків обмежена.

Перегляньте також інші новини галузі: