M-FORCE Europe святкує 30 років інновацій

M-FORCE Europe святкує 30 років інновацій

Miratech Group, міжнародна компанія, що спеціалізується на наданні ІТ-послуг та ІТ-консалтингу, проведе першу сесію своєї міжнародної конференції M-FORCE 26-27 червня 2019 року у Києві. Впродовж 30 років свого існування Міратех впроваджував інновації та постійно вдосконалював способи надання ІТ послуг, що сприяло переходу від традиційної аутсорсингової моделі до інноваційної моделі стратегічного партнерства.

M-Force відбувається протягом шести років, з кожним разом розширюючи горизонт учасників та працюючи над покращенням програми. Цього разу конференція змінює свої масштаби та переростає з M-Force Kyiv до M-Force Europe. M-Force19 Europe об’єднає учасників з більш, ніж 15-ти країн з різних галузей та надасть їм більш глибокого розуміння інновацій, які Міратех представляє на ринку разом з її партнерами. Основна мета конференції - поєднати інновації глобальних підприємств зі стартап інноваціями, що дозволить учасникам прискорити впровадження найновітніших технологій. Сьогодні інновації відбуваються набагато швидше в порівнянні з тим, як більшість компаній спроможні до них адаптуватися. M-Force допомагає привести масштаб інновацій до можливостей підприємства шляхом подолання розриву між системами глобальних компаній та стартапів за допомогою обговорювання цих змін з двох точок зору – з позицій гнучкості стартапу та с позицій можливостей масштабування великої багатонаціональної корпорації.

Цього року M-Force продовжує тему, присвячену стратегії Value Innovation, вивчаючи, як створення нових підходів до партнерства з глобальними підприємствами, стартапами та інвесторами допомагає по-новому розглянути інформаційні технології на ринку. Переходячи від простого надання послуг до справжнього стратегічного партнерства, Міратех пропонує нове бачення майбутнього, де розробка програмного забезпечення та надання послуг з обслуговування IT інфраструктур можуть, повинні і стануть ринком послуг.

M-Force розпочнеться з заходу для стартапів R&D4Euqity Pitch Night. Це нова програма, яку Міратех запустив в минулому році на додаток до щорічної конференції. Міратех разом зі спонсорами M-Force19 відберуть 20 найінноваційніших стартапів з тих, які заздалегідь подадуть заявки на презентацію своїх ідей. Цей захід надасть унікальну можливість для стартапів поспілкуватися безпосередньо з інвесторами та експертами ІТ галузі.

Основна частина конференції відбудеться 27 червня. На ній будуть представлені загальні та секційні сесії, що фокусуються на темі стратегії Value Innovation й на тому , як вона може бути застосована в ІТ галузі та які нові можливості вона створює.

Повна програма M-Force 2019 буде доступна найближчим часом.

Щоб дізнатися більше про квитки та ціни, натисніть тут . Кількість квитків обмежена. Зацікавлені можуть забронювати свої місця через форму онлайн реєстрації тут.

Перегляньте також інші новини Асоціації: