Міжнародний лідер думок та спікер TED виступить з доповіддю на M-Force19 Europe

Міжнародний лідер думок виступить з доповіддю на M-Force19 Europe

21 травня 2019 року, Нью-Йорк – Міратех, міжнародна компанія, що спеціалізується на наданні ІТ-послуг та ІТ-консалтингу, проведе 26-27 червня першу сесію міжнародної конференції M-Force у Києві. Конференція M-Force Kyiv набуває все більшої популярності, привертаючи увагу зокрема широкої європейської аудиторії, у зв’язку з чим її перейменували у M-Force Europe. Подія триватиме три дні, протягом яких її гості та учасники матимуть нагоду дізнатися про інноваційні ідеї, відвідати навчальні заходи, обмінятися досвідом та відзначити 30-річчя компанії.

Цього року на конференції з доповіддю виступить  Стюарт Лейсі , відомий ідейний лідер з питань персональних даних та конфіденційності, засновник і генеральний директор компанії Trunomi. У своїй доповіді «Скринька Пандори з даними – куди нас це приведе?» Стюарт поговорить про те, яким чином великі корпорації, як, наприклад, Apple, Facebook, Amazon і Google, здійснюють обробку даних користувачів, і як виглядатиме майбутнє економіки персональних даних, де дані – це, по суті, нова нафта.

Цього року ми маємо честь представити KPMG – міжнародну провідну податкову, аудиторську та консалтингову фірму – в якості нашого партнера та спонсора. Міратех та KPMG об'єднують зусилля з метою приведення лідерів галузі у сферу інновацій.

Ви матимете нагоду дізнатися про провідні міжнародні стартапи та послухати лідерів думок, побачити, як ми досліджуємо перехід на цифрові технології, вивчаємо штучний інтелект, кібербезпеку та досвід роботи з клієнтами, а також поспілкуватися зі світовими лідерами, інвесторами і технологами у різних галузях. Дізнатися більше про всіх доповідачів можна тут.

Цьогорічна конференція M-Force – наш найбільший захід, присвячений 30-річчю компанії. Ми продовжуємо допомагати лідерам думок змінювати світ, об’єднувати технологів, корпоративних лідерів, інвесторів та стартапи на нашому міжнародному заході.

Щоб дізнатися більше про квитки та ціни, натисніть тут. Кількість квитків обмежена. Зацікавлені можуть забронювати свої місця через форму онлайн регістрації тут.

 

Контакти  для медіа
Стюарт Кріст, Міратех, старший віце-президент, Північна Америка

Тел.: +1 202 470 0845, електронна пошта: marketing@miratechgroup.com

Про Міратех
Міратех допомагає візіонерам змінювати світ. Ми є міжнародною компанією, що спеціалізується на наданні ІТ-послуг та ІТ-консалтингу, та об’єднує глобальні інновації великих організацій з інноваціями стартапів. Ми співпрацюємо з найбільшими підприємствами у світі та допомагаємо їм здійснювати цифрову трансформацію.

Співпрацюючи з глобальними корпораціями та стартапами, ми перебуваємо на передовій лінії технологій, стрімко розвиваємося як світовий лідер у цій галузі та створюємо технології, які допомагають нашим клієнтам ще більше розширювати та розвивати свій бізнес. Завдяки корпоративній культурі невпинного вдосконалення та натхненного виконання нам вдається досягати успіху в більш, ніж 99% проектів, задовольняючи або перевищуючи обсяги, графіки і/або бюджетні цілі з моменту заснування компанії у 1989 році.

Перегляньте також інші новини Асоціації: