Luxoft виборов дві нагороди у всеукраїнській премії HR Pro Awards

Luxoft виборов дві нагороди у всеукраїнській премії HR Pro Awards

Компанія Luxoft перемогла в номінаціях "Добробут & Здоров'я” та “HR Аналітика", представивши два власних проєкта: LuxGood&Wellbeing та HR-Tracker. 

Ініціатива Luxoft LuxGood&Wellbeing – це комплексна екосистема корисних можливостей для спеціалістів, направлена на отримання нових знань, навичок та підтримання міцного здоров'я.

Вона складається з трьох основних напрямків:

  1. Інтерактивний Wellbeing space – це територія wellbeing контенту, з E-learning курсами для спеціалістів на різноманітні теми (від здорового харчування до попередження вигорання, різноманітні навчальні гайди для менеджерів та спеціалістів (теми ефективності, work-life балансу та побудови здорової атмосфери в команді), а також Kids Hub - онлайн навчання для дітей спеціалістів (серед тем - логіка, дизайн та відеоблогінг, англійська мова та Java).
  2. В рамках програми Wellbeing events Luxoft запрошує виступити та відповісти на питання відомих спікерів, які розвивають та підтримують wellbeing-практики та програми. Наприклад, недавно відбувся виступ Майка Вікінга, відомого фахівця з питань щастя, автора книги про хюгге.
  3. Employee assistance program – спеціальна гаряча лінія, на якій спеціалісти чи їх родичі можуть проконсультуватись стосовно юридичних чи психологічних питань.

В проекті HR-Tracker, компанія поділилась досвідом по роботі з даними і способами їх візуалізації, а також ключовими HR практиками, які реалізовуються у Luxoft.


на фото керуюча та HR директорка Luxoft Ukraine Олена Самборська та Global Head of Talent, Performance and Rewards Management в Luxoft Наталія Горбенко  

Ми подали 2 проєкта і отримали 2 премії, чому дуже раді, проте ми точно б не змогли досягти такого результату, без надзвичайної команди HR спеціалістів,  аналітиків, менеджерів і звісно наших розробників, для яких ми це все організовуємо,

– відзначила Олена Самборська, керуюча та HR-директорка Luxoft Ukraine.

Luxoft, a DXC Technology Company – глобальна технологічна компанія, одна із лідерів на ринку послуг цифрової трансформації та створення програмних продуктів у світі. 

Ми працюємо в багатьох галузях – автомобільній, фінансовій, подорожах, охороні здоров'я, нафтогазі, рітейлі, медіа та телекомунікаціях. 

Родина Люксофтівців у світі налічує 20 000 спеціалістів і Україна є найбільшою локацією компанії з офісами в Києві, Одесі та Дніпрі. Зараз з компанією співпрацює понад 3900 спеціалістів зі всієї України.

HR Pro Awards - всеукраїнська щорічна премія для HR-професіоналів. Організатор Премії – HR PRO Association, генеральний партнер – robota.ua. За звання кращих цьогоріч у премії змагались 70+ компаній, які подали 136 заявок в 11 номінаціях. 

Перегляньте інші новини::