Luxoft впроваджуватиме інновації в автомобілях Daimler AG

Luxoft впроваджуватиме інновації в автомобілях Daimler AG

Компанія Luxoft Holding, Inc, глобальний постачальник послуг з інформаційних технологій, оголосила про співпрацю з MBItion GmbH, дочірньою компанією Daimler AG, провідним автомобільним виробником. Luxoft відкриває R&D-центр у Берліні для прискорення впровадження інновацій та розробки програмного забезпечення для майбутніх автомобілів Daimler AG.

Берлін займає провідну позицію в інноваційних процесах у автомобільному секторі. Це партнерство дає можливість прогресивним та перспективним розробникам програмного забезпечення приєднатися до революції мобільності та визначати, як наступне покоління водіїв взаємодіятиме з автомобілями. Це чудовий час для роботи в Берліні, і ми з нетерпінням чекаємо на тісну співпрацю із Daimler для спільного створення інтелектуальних технологій завтрашнього дня.

говорить Алвін Баккенес, керуючий директор Luxoft Automotive

Новий центр базується в берлінському офісі та зосереджений на сервісах мобільності та програмному забезпечені для автомобілів. Розробники працюють над тим, як водії та пасажири взаємодіятимуть з автономними автомобілями майбутнього.

Для нового хабу в Берліні компанія Luxoft виділила більше 100 фахівців: інженерів, розробників програмних й апаратних рішень та дизайнерів, які працюють над створенням сучасного ПЗ для автомобілів наступного покоління.

Нагадаємо, що представництва Luxoft є у 21 країні, де працює близько 12 900 співробітників на п'яти континентах, штаб-квартира знаходиться у місті Цуг, Швейцарія. Українське представництво Luxoft входить до трійки найбільших IT-компаній України. Luxoft має офіси у Києві, Дніпрі та Одесі.