Luxoft Ukraine запускає курси для викладачів університетів

Luxoft Ukraine запускає курси для викладачів університетів

IT-компанія Luxoft Ukraine з 17 березня запускає безкоштовний курс-інтенсив з основ архітектури програмного забезпечення для викладачів технічних спеціальностей українських вишів.

За даними BRDO, протягом останніх 5 років з українських вишів щороку випускаються близько 16 тисяч IT-бакалаврів, в той же час як нових вакансій з’являється понад 40 тисяч. При цьому, часто рівень освіти випускників є недостатнім для повноцінного початку роботи в IT.

Дізнатися більше про КСВ ініціативи ІТ-компаній

Дефіцит кваліфікованих спеціалістів на українському ІТ-ринку з кожним роком стає все більш відчутним. Відтак, ми вирішили заглянути “в корінь” проблеми та поділитися знаннями з тими, хто навчає майбутніх спеціалістів - з викладачами,

- пояснює виконавчий директор Luxoft Ukraine Віталій Кармазінський.

“Не секрет, що найчастіше студентам та випускникам ВИШів бракує саме практичних навичок та знань. Тому наш курс зосереджений саме на практичних аспектах проектування архітектури програмних рішень. Провідні експерти Luxoft, які задіяні в ключових проектах компанії, розповідатимуть про найновіші тенденції, технології та прийоми у створенні ПЗ для різноманітних галузей та систем. Гадаю, разом із практичними завданнями, які виконуватимуть учасники курсу, це дасть вичерпне розуміння сучасних трендів та потреб ринку розробки”, - додає він.

У весняному наборі на курс, який стане пілотним, візьмуть участь 20 викладачів. Заняття відбуватимуться онлайн в інтерактивному форматі: теоретична частина буде доповнюватись вправами, тестами та кейсами. Триватиме інтенсив з 17 березня до 9 квітня 2021 року з заняттями двічі в тиждень в вечірній час, аби не перешкоджати викладацькій діяльності учасників.

Заявки на інтенсив прийматимуть до 1 березня 2021 року за цим посиланням. Перелік слухачів курсу оприлюднять 9 березня 2021 року, учасникові надійде лист – підтвердження на електронну пошту, вказану при реєстрації.

Під час відбору особлива увага буде приділятися мотивації учасника та поясненню того, як отримані знання будуть використовуватися у викладацькій діяльності.

 

 

Luxoft – глобальна технологічна компанія, одна із лідерів на ринку послуг цифрової трансформації та створення програмних продуктів. У 2019 Luxoft стала частиною американського технологічного гіганта DXC Technology. В компанії працює більше 13 000 фахівців із яких майже 3500 - в Україні (офіси в Києві, Одесі та Дніпрі). Штаб-квартира компанії розташована в м. Цуг (Швейцарія).