Серія LinkedIn зустрічей Reinforcing Ukrainian Business Frontline

Серія LinkedIn зустрічей Reinforcing Ukrainian Business Frontline

Найбільша українська IT-спільнота проводить регулярну серію вебінарів, присвячених підтримці України в умовах війни.

З 8 березня Асоціація IT Ukraine, найбільша професійна спільнота українських технологічних компаній, розпочала серію щотижневих онлайн зустрічей на підтримку України. На цих вебінарах можна почути особисті історії про стійкість та рішучість українців захищати свою країну на різних фронтах, зрозуміти, як світ може об’єднатися та вжити заходів, щоб стати на підтримку України. Некомерційна пряма трансляція у LinkedIn “Talk to Ukraine: Reinforcing the Business Frontline” виходитиме щовівторка та буде зосереджена на власному досвіді свідків війни, історіях швидкого переїзду бізнесу та розмові про те, як світова спільнота стати сильніше, об’єднавшись для підтримки України.

Світ став свідком безпрецедентних подій: держава Україна, незалежна держава у Східній Європі, зазнала нападу російських військових. Президент Росії Володимир Путін розгорнув повномасштабну війну, найбільшу в Європі за останні 77 років, забрала життя тисяч людей, залишивши мільйони без даху над головою і завдавши збитків на сотні мільярдів доларів. Серією “Talk to Ukraine”  Асоціація IT Ukraine розпочинає глобальну розмову про те, як люди України разом зі світом можуть взятися за руки, щоб стати на захист від загрози українському суверенітету, демократії та спільним цінностям.

Серія вебінарів сфокусується на як були реалізовані плани безперервності бізнесу у перші дні війни та тому, як навіть під час війни ІТ-спеціалісти продовжують залишатися одним із ключових драйверів української економіки, працюючи ефективно, генеруючи постійні результати та приносячи цінність бізнесу, клієнтам. На кожному з вебінарів також буде розглянуто, як:

  • Український бізнес бореться з економічною війною, а національна армія воює на передовій
  • Українські компанії залишаються сильними та ефективними, віддаючи пріоритет безпеці своїх працівників та їхніх сімей
  • Лояльність клієнтів підтримує українську економіку та змінює життя людей та бізнесу
  • Українські професіонали підтримують своїх колег і як компанії впроваджують свої плани безперервності бізнесу, щоб забезпечити безперебійне надання послуг

Будь ласка, приєднуйтесь до вебінару “Talk to Ukraine: Reinforcing the Business Frontline”. Ваш голос і дії мають значення.

Перегляньте інші новини: