Компанія LEVI9 стала учасницею IT Ukraine

Компанія LEVI9 стала учасницею IT Ukraine

LEVI9 — європейська IT-компанія з центрами розробки програмного забезпечення в східній Європі та головним офісом в Амстердамі. З моменту заснування у 2005 році, вона реалізовує проєкти в сферах fintech, медіа, логістиці, e-commerce. Також LEVI9 має експертизу в Java, .Net, JS (React and Angular), Python, PHP, iOS, Android, Automation QA, DevOps, C++. 

Одним з фокусів компанії Levi9 завжди був персональний розвиток її співробітників. Тому ми маємо цілий ряд освітніх програм, які розраховані на різні рівні професійної підготовки. Також, ми активно працюємо в напрямку зміцнення лідерських навиків технічних експертів. Попри те, що в нас є чим поділитися з ком'юніті, ми розуміємо необхідність подальшого розвитку в цих напрямках. Об’єднавши зусилля з іншими учасниками Асоціації, разом ми зможемо досягти більшого. До того ж останніми роками ми усвідомили необхідність бути залученими в роботу з урядом для спільного формування кращих умов роботи в IT індустрії.

— розповідає Валентин Коряко, Delivery Center Director Levi9 Ukraine.

Компанія стала учасницею Асоціації у червні 2021 року. Станом на цей час Levi9 має офіси в Україні (Київ та Львів), делівері-центри в Сербії та Румунії та головний офіс в Амстердамі.

Перегляньте інші новини :