KPMG Business Talks

KPMG Business Talks

Meetup

Питання до обговорення

  • Моделі бізнесу, які використовуються українськими ІТ-компаніями. Плюси і мінуси кожної з моделей.
  • Огляд законодавчих ініціатив для ІТ-бізнесу.
  • Тренди міжнародного податкового структурування ІТ-бізнесу. Вплив анти-офшорного законопроекту.
  • Бухгалтерські і податкові питання, які виникають у ІТ-компаній (розподіл податкового кредиту з ПДВ, порядок визнання доходів і собівартості ІТ-послуг, капіталізація витрат на розробку, облік витрат на придбання програмного забезпечення, облік оренди та послуг інфраструктури і т.д. ).

Актуальність

На сьогодні ІТ-галузь є привабливим об’єктом для залучення іноземних інвестицій та залишається однією з лідерів в Україні за темпами росту, у тому числі завдяки використанню різних моделей податкового планування  своєї діяльності. Водночас, нещодавні законодавчі ініціативи для ІТ-бізнесу та анти-офшорні законопроєкти можуть створити значні податкові ризики та суттєво вплинути на галузь. Що очікувати ІТ-бізнесу від законодавчих нововведень і як підготуватися до них вже в цьому році – розповість Анастасія Мосунова, менеджер KPMG в Україні під час нашої зустрічі.

KPMG Business Talks

Участь безкоштовна за промо-кодом: IUA_2019

Реєстрація

Про спікерів

Анастасія Мосунова

Анастасія Мосунова

менеджер, відділ міжнародного оподаткування KPMG в Україні

Анастасія має понад 8 років професійного досвіду консультування міжнародних та українських груп компаній з податкових та юридичних питань. Анастасія брала участь у ряді проектів для компаній в різних секторах економіки, надаючи широкий спектр податкових послуг, в тому числі щодо ідентифікації та мінімізації податкових ризиків, податкового та юридичного структурування інвестицій в Україну та за кордон.