Костянтин Васюк - новий виконавчий директор Асоціації ІТ Ukraine

Костянтин Васюк - новий виконавчий директор Асоціації ІТ Ukraine

IT Ukraine об’єднує найбільші сервісні ІТ компанії України, є найвпливовішою неурядовою організацією в країні, яка відстоює інтереси галузі, де працюють більше 160 тисяч осіб.

15 квітня IT Ukraine очолив Костянтин Васюк на посаді виконавчого директора.

Костянтин має більше 20 років досвіду роботи, з них 10 - у галузі телекомунікацій і інформаційних технологій. Костянтин 5 років очолював ІТ Комітет Європейської Бізнес Асоціації і виконував провідну роль у діалозі ІТ-індустрії з державними органами щодо покращення умов розвитку ІТ-галузі в Україні.

Перед Асоціацією зараз стоїть кілька важливих завдань. Це продовження взаємодії з владою та робота над законодавчими ініціативами з метою розвитку ІТ-галузі; залучення в Асоціацію нових компаній різного масштабу та профілю діяльності; системна робота над розвитком ІТ-освіти в Україні. Я впевнений, що досвід Костянтина, його розуміння як працює ІТ-галузь зсередини, налагоджені контакти із представниками влади та ІТ компаній, вміння мислити стратегічно і втілювати ідеї суттєво вплинуть на позитивні перетворення у галузі

– говорить Президент IT Ukraine Тарас Кицмей.

Першочерговими завданнями Костянтина будуть стратегічне планування діяльності організації, формування команди, залучення нових членів, активна взаємодія із органами влади щодо розвитку галузі високих технологій України, вплив на актуалізацію освітніх програм в навчальних закладах, стандартизація професій в галузі і посилення взаємодії між ІТ-кластерами країни.

Це велика честь для мене очолити IT Ukraine - найвпливовіше національне об’єднання галузі нової економіки. Адже саме ІТ-галузь сьогодні перетворюється на одну з рушійних сил для відновлення та зростання економіки України. Продовжується діалог між бізнесом і владою, ведеться активна взаємодія з локальними ІТ-кластерами та освітніми закладами. Я вірю, що в синергії ми зможемо масштабувати корисні ініціативи та перетворення і зробити ІТ-галузь ще сильнішою, створити більше робочих місць і привнести в країну ще більше коштів у вигляді валютної виручки та податків

– ділиться Костянтин Васюк, директор Асоціації IT Ukraine.

Перш ніж очолити асоціацію IT Ukraine, Костянтин Васюк обіймав посаду директора суспільних проектів в ІТ-компанії Itera Ukraine. Раніше - більше 5 років очолював ІТ Комітет Європейської Бізнес Асоціації. До цього працював в команді мобільного оператора LifeCell та у власному бізнесі, має економічну освіту. Навчався в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана, де здобув диплом магістра з управління міжнародним бізнесом.

 

Довідка про IT Ukraine

Асоціацію "IT Ukraine" було засновано у 2004 році. За роки своєї діяльності Асоціація стала найбільшою спільнотою сервісних ІТ-компаній в Україні. Сьогодні до складу Асоціації входять експортні ІТ компанії-розробники програмного забезпечення та продуктів, які сукупно формують 50% всієї виручки галузі в Україні.

Перегляньте також інші новини Асоціації: