Компанія Wirex приєдналась до Асоціації

Компанія Wirex приєдналась до Асоціації "IT Ukraine"

У квітні до Асоціації "IT Ukraine" приєдналась британська фінтек-компанія Wirex. Компанія має ліцензію британського фінансового регулятора FCA та є лідером у сфері гібридних фінансів. 

Wirex це перша платіжна платформа, яка дозволяє безперешкодно інтегрувати цифрові та традиційні валюти, а також використовувати мультивалютні рахунки, валютні перекази та обмінні послуги. Місія компанії дати можливість кожному мати доступ до єдиної глобальної платформи для традиційних і цифрових активів будь-де, будь-коли.  

Wirex налічує більше ніж 3 млн користувачів у понад 130 країнах, а ще має офіси в Лондоні (Великобританія), Атланті (США), Торонто (Канада), Сингапурі та Токіо (Японія). У  Києві розташований R&D-центр компанії. 

 Wirex R&D із задоволенням долучається до спільноти Асоціації "IT Ukraine". Ми віримо в силу проривних інноваційних технологій і талантів задля розвитку українського ІТ-сектору на міжнародній арені. Зі свого боку, ми готові поділитися нашим унікальним досвідом створення технологічних рішень та продуктів у сфері фінтех. Ми завжди відкриті до діалогу і готові налагодити нові партнерські стосунки разом, зробивши свій внесок для розвитку IТ-спільноти. — зазначає  СTO Wirex, Руслан Колодяжний

Варто зауважити, що Wirex пропонує послуги для фізичних осіб (B2C) та бізнесу (B2B). Якщо говорити про роботу в контексті B2C, то картка Wirex Visa дає можливість використовувати гроші на одній безмежній платформі платежів, автоматично конвертуючи 12 цифрових і традиційних валют і 26 стейблокоїнів, підкріплених фіатними валютами. Натомість Wirex B2B — це перший у світі безпрецедентний сервіс для компаній, що працюють із цифровими активами. Він надає безпечні криптогаманці, корпоративні банківські рахунки та миттєвий обмін за позабіржовими/міжбанківськими курсами на єдиній глобальній платформі.Більше новин: