Компанія N-iX – фіналіст European IT & Software Excellence Awards 2020

Компанія N-iX – фіналіст European IT & Software Excellence Awards 2020

Компанію N-iX обрано фіналістом у двох категоріях European IT & Software Excellence
Awards 2020: 

  • "Big Data, IoT or Analytics Solution of the Year” за проект для компанії Gogo, світового лідера в наданні інтернету при польотах. Компанії співпрацюють з 2017 року, а в 2019 компанія N-iX стала стратегічним технічним партнером Gogo. 
  • “Service Provider of the Year” за довготривале партнерство з компаніями Lebara (компанія-лідер у сфері телекомунікацій), Currencycloud (компанія-розробник платформи міжнародних B2B платежів) та Orbus Software (компанія-розробник програмного забезпечення для великих підприємств).  
     

12-ту щорічну премію European IT & Software Excellence Awards 2020 буде присуджено за ІТ-рішення, що найчіткіше вирішили проблему клієнта, допомогли покращити роботу бізнесу, були найбільш ефективними та принесли якісні результати як для компанії, так і її клієнтів. 
 

Андрій Павлів, СЕО та засновник N-iX прокоментував: «Якість рішень, які ми розробляємо, та їх цінність для клієнта - два критерії, що завжди у пріоритеті команди N- iX. Тому особливо приємно отримувати визнання за наші інноваційні рішення та вибудувані партнерські стосунки».
 

Переможців буде оголошено 19 березня 2020 року під час урочистої церемонії в «Royal
Garden Hotel» у Лондоні.
 

Про компанію:


N-iX – східноєвропейська компанія, що надає послуги з розробки програмного забезпечення. У розробницьких центрах N-iX в Україні, Польщі, Болгарії та Білорусі працює більше 1,000 експертів. З 2002 року компанія вибудувала стратегічні партнерські відносини з світовими лідерами індустрій – Lebara, Currencycloud, Fluke Corporation, Gogo, TuneIn, Travelport, декількома компаніями із списку Fortune 500 та з понад сотнею інших середніх та великих бізнесів. N-iX розробляє рішення для компаній в сферах фінансів, телекомунікацій, торгівлі, готельно-ресторанного сектору, медицини, автомобільної та інших індустрій.

Інші новини: