Компанія Intellias передала медзакладам 2,5 тис тестів на виявлення COVID-19

Intellias передала медзакладам 2,5 тис тестів на COVID-19

7 травня в рамках кампанії #AntiVirus медичні заклади Києва та Київської області отримали 2520 експрес-тестів від Intellias для швидкої діагностики захворювання на коронавірус. Тести передала Асоціація “IT Ukraine” за співпраці з Київським волонтерським штабом та Київським обласним центром громадського здоров’я

1200 експрес-тестів отримали наступні лікарні Києва: 

  • КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня  №4»;
  • КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня  №5»;
  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Оболонського району м. Києва».

Також 1320 тестів отримав Київський обласний центр громадського здоров’я для подальшої передачі в 5 лікарень Київської області:

  • КНП «Рокитнянський центр первинної медико санітарної допомоги»;
  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради»;
  • КНП Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2»;
  • КНП Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико - санітарної допомоги №1»;
  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Києво-Святошинської районної ради».

Віталій Седлер, CЕO та співзасновник компанії Intellias: Сьогодні ми бачимо багато прикладів того, як ІТ індустрія консолідує зусилля для протидії поширенню коронавірусу в Україні. Одним із таких спільних проєктів є #AntiVirus, організований Асоціацією “ІТ Ukraine”. Підтримуючи цю ініціативу, Intellias передав 2,5 тис. тестів, які будуть розподілені Асоціацією в лікарні Києва та області. Це є важливим кроком у реалізації стратегії збільшення кількості тестувань населення на COVID-19, яку ми розпочали у Львові і також підтримуємо у Києві.

Про необхідність забезпечення масового тестування населення зазначає і Ігор Ліскі, інвестор, координатор Київського волонтерського штабу. Це дозволить не тільки вчасно ізолювати хворих, а й пришвидшити вихід із карантину. 

Важливо, що і бізнес, і волонтери розуміють важливість спільної допомоги медикам та українцям загалом. Ми дякуємо свідомим та небайдужим громадянам та бізнесменам, які беруть вирішення проблеми у свої руки. Разом ми здатні подолати виклики коронавірусу швидше — заявив Максим Бахматов, радник мера столиці, координатор Київського волонтерського штабу.

#AntiVirus це проєкт Асоціації “IT Ukraine”, покликаний запобігти поширенню коронавірусу 2019-nCoV і допомогти медичним працівникам України в боротьбі з ним. На першому етапі проєкту його підтримали 6 компаній-учасниць Асоціації: EPAM, GlobalLogic, Miratech, ELEKS, Ubisoft та Intellias. Станом на 7 травня зазначеними компаніями зібрано 1,4 млн грн, на які було придбано 2000 медичних захисних костюмів і 2680 захисних масок  для 12 медичних закладів Києва та Київської області.