Компанія ЕРАМ відзначена нагородою Google Cloud North America у номінації «Провідний партнер року»

ЕРАМ відзначена нагородою Google Cloud North America

Компанія ЕРАМ відзначена нагородою Google Cloud North America у номінації «Провідний партнер року».
Це визнання свідчить про розвиток партнерських відносин та сильну експертизу в хмарних сервісах Google Cloud.

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) – провідний глобальний провайдер послуг із розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, повідомила про отримання почесного звання «Провідний партнер року 2018» від Google Cloud North America. Google Cloud оголосив переможців щорічного конкурсу на саміті партнерів компанії Google Cloud Next ’19 у Сан-Франциско.

Ця нагорода відкриває нову сторінку у наших тривалих відносинах із Google, що базуються на десятилітньому досвіді спільних напрацювань у галузі розробки програмного забезпечення. Ми плідно співпрацювали в інтересах наших спільних клієнтів. Сьогодні ЕРАМ більше, ніж інженерний партнер. Ми – інноваційний партнер, партнер на ринку та справжній бізнес-партнер Google Cloud.

- зазначив Аркадій Добкін, CEO та президент ЕРАМ.

ЕРАМ, партнер Google Cloud Platform (GCP) у галузі системних інтеграторів та партнер Google Advanced Solutions Lab, отримав визнання за досягнення у екосистемі Google Cloud. Компанія сприяла спільним клієнтам ставати більш гнучкими та заощаджувати кошти за рахунок оптимізації хмарних рішень. Експертиза ЕРАМ у GCP включає консалтинг у галузі хмарної інфраструктури та міграції, розробку додатків на основі хмарних сервісів, оптимізацію даних, що зберігаються у них, машинне навчання та автоматизацію. Сьогодні понад 700 співробітників ЕРАМ є сертифікованими професіоналами Google Cloud їхня кількість невпинно зростає.

Ми раді відзначити ЕРАМ нашим провідним партнером 2018 року. ЕРАМ довів, що є досвідченим експертом у наших хмарних сервісах та продемонстрував зацікавленість в успіху клієнтів протягом минулого року. Ми із задоволенням продовжимо плідну співпрацю з ЕРАМ, оскільки все більше і більше клієнтів обирають нашу екосистему для ведення успішного бізнесу з використанням хмарних технологій.

- зауважила Керол Гірхарт (Carolee Gearhart), віце-президент з глобальних продажів Google Cloud.

Дізнатися більше про експертизу EPAM у хмарних сервісах Google Cloud ви можете за посиланням www.epam.com/google-cloud.

 

Про компанію EPAM
Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній».