Компанія Uklon стала членом Асоціації “IT Ukraine”

Компанія Uklon стала членом Асоціації “IT Ukraine”

Uklon — українська продуктова IT-компанія, що розробляє та підтримує продукт однієї з найбільших інфраструктур на українському ринку, забезпечуючи взаємодію драйверів та райдерів. Основними продуктами компанії є однойменний мобільний додаток — найбільший в країні сервіс для замовлення автомобілів — та мобільний додаток Uklon Driver, агрегатор замовлень авто для водіїв. Мета компанії полягає в наданні користувачам свободи переміщення, безперервно покращуючи сервіс замовлення автомобілів.

Компанія має офіси в 19 містах України, налічує 200 спеціалістів та представляє наступні продукти: 

  • Rider App

Мобільний додаток та веб-сайт, які дозволяють користувачам робити замовлення автомобіля та відстежувати свої поїздки.

  • Driver App

Додаток для водіїв, який дозволяє отримувати замовлення, відстежувати свою активність та керувати своєю зайнятістю.

  • Map Services

Власний картографічний сервіс з географічною прив'язкою об'єктів: дороги, адреси, об'єкти, а також затори та інше.

  • CRM

Всеохоплююча система управління внутрішніми процесами, що відповідає за колаборацію членів команди та інтеграцію з іншими допоміжними системами (тікетна система, оповіщення, телефонія, управління замовленнями тощо).

Сергій Смусь, співзасновник та операційний директор компанії Uklon, коментує: 

У сучасному світі, переповненому інформацією та постійними змінами, дуже важливо мати ком'юніті, в якому люди мають спільні цінності та діляться досвідом. Компанія Uklon завжди приділяла особливу увагу людям: ми вкладаємо кошти й сили у розвиток співробітників, щодня вдосконалюємо наш сервіс для клієнтів та робимо усе можливе, щоб допомогти нашій країні та українцям в цілому. Ми дуже раді вступу до Асоціації й впевнені, що наступний рік принесе нам багато нових можливостей та цікавих проєктів.