Компанія Radenia AG долучилась до Асоціації “IT Ukraine”

Компанія Radenia AG долучилась до Асоціації “IT Ukraine”

Radenia AG — консалтингова компанія у Швейцарії, яка допомагає бізнесам вийти на новий рівень розвитку завдяки наданню послуг цифрової трансформації, бізнес-консалтингу, розвитку людського капіталу тощо. Radenia AG веде діяльність на ринках Центральної та Східної Європи, зокрема і України. З липня 2020 року компанія стала членом Асоціації “IT Ukraine” та її офіційним представником у Швейцарії. 

Відтепер співпраця між ними буде відбуватися згідно таких основних напрямків: 

  • Radenia AG буде підтримувати зусилля Асоціації з просування інтересів ІТ індустрії України у Швейцарії;
  • Компанія буде допомагати учасникам Асоціації та іншим зацікавленим особам (компаніям, навчальним закладам, ІТ спільноті тощо) у встановленні та розвитку зв’язків з партнерами та клієнтами у Швейцарії

Компанія співпрацює з бізнесами різного масштабу, від стартапів на ранній стадії до компаній зі списку Fortune 500. Також Radenia AG неодноразово підтримувала українські бізнеси в консалтинговій, рекламній діяльності та аутсорсингових угодах зі швейцарськими, європейськими, британськими та американськими компаніями.

Ми раді можливості приєднатись до Асоціації «IT Ukraine» і зміцнювати співпрацю між Швейцарією та Україною. Незважаючи на те, що глобальна економіка та компанії всіх масштабів страждають від економічного спаду, зараз надзвичайно важливо забезпечити стійкість бізнес-моделей. Одним із ключових факторів, які цьому сприяють, є оцифрування. Україна є чудовим постачальником якісних ІТ-послуг, тож ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з більшою кількістю ІТ-компаній з України, щоб допомогти їм орієнтуватися на ринках, на яких ми працюємо. 

— Олександр Радченко, Генеральний директор Radenia AG. 

Ми радіємо, що перелік партнерів Асоціації постійно поповнюється бізнесами різного масштабу та географії, які створюють нові можливості виходу на нові ринки для наших ІТ компаній. Компанія Radenia AG дуже вчасно доєдналася до Асоціації “IT Ukraine” і ми віримо, що це рішення стане гарним стартом для ефективної співпраці між IT-ринками України та Швейцарії. 

— Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”.

: